Nepromokavý vak Clear Stopper Dry Bag – 5 Litre Black (barva černá)

649 

Nepromokavý vak Clear Stopper Dry Bag – 5 Litre Black (barva černá) od skvělého výrobce Sea to Summit lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Nepromokavý vak Clear Stopper Dry Bag – 5 Litre Black (barva černá) v současnosti za 649 Kč.

Katalogové číslo: 9327868035588 Kategorie: , Štítek:

Popis

Nepromokavý vak Clear Stopper Dry Bag – 5 Litre Black (barva černá) od výrobce s dobrým jménem Sea to Summit je k dostání za výborné peníze. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Nepromokavý vak Clear Stopper sdílí stejnou robustní, ale zároveň lehkou konstrukci našich běžných Stopper vaků, s tím rozdílem, že jeho velká část je vyrobena z průhledného TPU, který napomáhá organizaci a rychlému nalezení věcí uvnitř vaku. Plně svařovaný, čirý TPU, pro snadnější nalezení věcí uvnitř vaku.Nylonová tkanina 210D s TPU laminátem, k dispozici ve čtyřech barvách, s uvedením velikosti na vnější straně vaku pro snadné rozpoznáníOdolný a hladký exteriér, který odpuzuje voduVodotěsný rolovací uzávěr TPU, který nepropouští vlhkostSvařovaná konstrukce zajišťuje trvale nepropustné švyMá vyměnitelnou přezku se šroubky z nerezové oceliMateriál:100% TPU+100%polyester

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868035588
  • Další vlastnosti: Barva Černá. Hmotnost 112.000g.  . . . . . . . . .
Nepromokavý vak Clear Stopper Dry Bag - 8 Litre Black (barva černá)
Nepromokavý vak Clear Stopper Dry Bag – 5 Litre Black (barva černá)
649