NOCO Genius 10A nabíječka autobaterií

3438 

NOCO Genius 10A nabíječka autobaterií od této značky NOCO lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. NOCO Genius 10A nabíječka autobaterií – nyní můžete mít za 3438 Kč.

Katalogové číslo: 46221190274 Kategorie: Štítek:

Popis

NOCO Genius 10A nabíječka autobaterií od dodavatele s dlouholetou historií NOCO , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

GENIUS10  je o 17% menší a poskytuje o 115% více energieZískejte více s Genius – Navrženo pro 6-voltové a 12-voltové olověné automobilové, námořní baterie, gelových, AGM a bezúdržbových plus lithium-iontové baterieVychutnejte si přesné nabíjení – Integrovaný teplotní senzor detekuje okolní teplotu a mění náboj tak, aby eliminoval přebíjení v horkém podnebí a nedobíjení v chladném podnebí.Nabíjí vybité baterie až na 1 VJednoduché nastavení a používání – Připojte se k baterii, vyberte režim nabíjení a začněte nabíjet bateriiPlně automatická bezstarostná nabíječka baterií pro celoroční použitíKompatibilní se všemi typy vozidel – nabíjení a údržba automobilů, motocyklů, sekaček na trávu, čtyřkolek, traktorů, nákladních automobilů, SUV, člunů, klasických automobilů a dalšíchKompaktní, ale výkonná nabíječka baterií. Kombinace elektrotechniky a průmyslového designu přináší výkonnou nabíječku bateriíGENIUS10 používá technologii vysokofrekvenčního přepínání k efektivnímu přeměně A / C napájení na bezpečné D / C napájení pro nabíjení baterieJeho palubní mikropočítač přesně řídí nabíjení, aby se minimalizovaly ztráty energie a vytvořil neuvěřitelně kompaktní tvarový faktorNový integrovaný teplotní senzor automaticky monitoruje a nastavuje nabíjecí cyklus na základě kolísání okolní teploty, čímž omezuje možnost nedobíjení nebo přebíjení a poskytuje přesnější a plně nabitou baterii. Vyhýbá se nedobíjení v chladném počasí až do -4 °C a zabraňuje přebíjení v horkém počasí až do 104 °C.

 

Informace o produktu

  • Značka: NOCO
  • EAN: 46221190274
  • Další vlastnosti: Napětí (V) 12. Napětí (V) 6. Typ Nabíječky NOCO. Hmotnost 1810.000g.  . . . . . . . . .
NOCO Genius 10A nabíječka autobaterií
NOCO Genius 10A nabíječka autobaterií
3438