NOCO Genius 1A nabíječka autobaterií

1234 

NOCO Genius 1A nabíječka autobaterií od naší známé značky NOCO jde u nás právě teď pořídit výhodně. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. NOCO Genius 1A nabíječka autobaterií ve výhodné slevě 1234 Kč.

Katalogové číslo: 046221190243 Kategorie: Štítek:

Popis

NOCO Genius 1A nabíječka autobaterií od společnosti s dlouholetou tradicí NOCO lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online.

GENIUS1 je 6-voltová a 12-voltová nabíječka bateriíJe o 35% menší a poskytuje o 35% více energieIntegrovaný teplotní senzor detekuje okolní teplotu a mění náboj tak, aby eliminoval přebíjení v horkém podnebí a nedobíjení v chladném podnebíNabíjí vybité baterie až na 1 VJednoduché nastavení a používání – připojte se k baterii, vyberte režim nabíjení a začněte nabíjet bateriiPlně automatická bezstarostná nabíječka baterií pro celoroční použitíKompatibilní se všemi typy vozidel – nabíjení a údržba automobilů, motocyklů, sekaček na trávu, čtyřkolek, traktorů, nákladních automobilů, SUV, člunů a dalšíchKombinace elektrotechniky a průmyslového designu přináší výkonnou nabíječku baterií GENIUS1 využívá vysokofrekvenční technologii přepínání režimů pro efektivní přeměnu A / C energie na bezpečné D / C napájení pro nabíjení baterie. A jeho palubní mikropočítač přesně řídí nabíjení, aby se minimalizovaly ztráty energie a vytvořil neuvěřitelně kompaktní tvarový faktor.Nový integrovaný teplotní senzor automaticky monitoruje a nastavuje nabíjecí cyklus na základě kolísání okolní teploty, čímž omezuje možnost nedobíjení nebo přebíjení a poskytuje přesnější a plně nabitou baterii. Vyhýbá se nedobíjení v chladném počasí až do -4 °C a zabraňuje přebíjení v horkém počasí až do 104 °C .

 

Informace o produktu

  • Značka: NOCO
  • EAN: 046221190243
  • Další vlastnosti: Napětí (V) 12. Napětí (V) 6. Typ Nabíječky NOCO. Hmotnost 430.000g.  . . . . . . . . .
NOCO Genius 1A nabíječka autobaterií
NOCO Genius 1A nabíječka autobaterií
1234