NOCO Genius 2A nabíječka autobaterií

1449 

NOCO Genius 2A nabíječka autobaterií značky s tradicí a dobrou pověstí NOCO je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. NOCO Genius 2A nabíječka autobaterií výhodně ted u nás za 1449 Kč.

Katalogové číslo: 46221190250 Kategorie: Štítek:

Popis

NOCO Genius 2A nabíječka autobaterií od značky se skvělou pověstí NOCO je k sehnání u nás za skvělou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

GENIUS2 je o 30% menší a poskytuje o 140% více energieZískejte více s Genius – Navrženo pro 6-voltové a 12-voltové olověné automobilové a námořní baterie, gelových, AGM a bezúdržbových plus lithium-iontové bateriePřesné nabíjení – Integrovaný teplotní senzor detekuje okolní teplotu a mění náboj tak, aby eliminoval přebíjení v horkém podnebí a nedobíjení v chladném počasíNabíjí vybité baterie – Nabíjí vybité baterie až na 1 VJednoduché nastavení a používání – Připojte se k baterii, vyberte režim nabíjení a začněte nabíjet bateriiPlně automatická bezstarostná nabíječka baterií pro celoroční použitíKompatibilní se všemi typy vozidel – nabíjení a údržba automobilů, motocyklů, sekaček na trávu, čtyřkolek, traktorů, nákladních automobilů, SUV, člunů a dalších GENIUS2 využívá vysokofrekvenční technologii přepínání režimů pro efektivní přeměnu A / C napájení na bezpečné D / C napájení pro nabíjení baterieJeho palubní mikropočítač přesně řídí nabíjení, aby se minimalizovaly ztráty energie a vytvořil neuvěřitelně kompaktní tvarový faktorNový integrovaný teplotní senzor automaticky monitoruje a nastavuje nabíjecí cyklus na základě kolísání okolní teploty, čímž omezuje možnost nedobíjení nebo přebíjení a poskytuje přesnější a plně nabitou baterii. Vyhýbá se nedobíjení v chladném počasí až do -4 ° F a zabraňuje přebíjení v horkém počasí až do 104 F

 

Informace o produktu

  • Značka: NOCO
  • EAN: 46221190250
  • Další vlastnosti: Napětí (V) 12. Napětí (V) 6. Typ Nabíječky NOCO. Hmotnost 560.000g.  . . . . . . . . .
NOCO Genius 2A nabíječka autobaterií
NOCO Genius 2A nabíječka autobaterií
1449