NOCO Genius 5A nabíječka autobaterií

2350 

NOCO Genius 5A nabíječka autobaterií od této značky NOCO je u nás za výhodnou cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. NOCO Genius 5A nabíječka autobaterií právě nyní za bezkonkurenční cenu 2350 Kč.

Katalogové číslo: 46221190267 Kategorie: Štítek:

Popis

NOCO Genius 5A nabíječka autobaterií od výrobce s dlouholetou historií NOCO je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

GENIUS5 je o 34% menší a poskytuje o 65% více energieZískejte více s Genius – Navrženo pro 6-voltové a 12-voltové olověné automobilové, námořní baterie, gelových, AGM a bezúdržbových plus lithium-iontové bateriePřesné nabíjení – Integrovaný teplotní senzor detekuje okolní teplotu a mění náboj tak, aby eliminoval přebíjení v horkém podnebí a nedobíjení v chladném podnebíNabíjí vybité baterie až na 1 VJednoduché nastavení a používání – Připojte se k baterii, vyberte režim nabíjení a začněte nabíjet bateriiPlně automatická bezstarostná nabíječka baterií pro celoroční použitíKompatibilní se všemi typy vozidel – nabíjení a údržba automobilů, motocyklů, sekaček na trávu, čtyřkolek, traktorů, nákladních automobilů, SUV, člunů a dalšíchKompaktní, ale výkonná nabíječka baterií. Kombinace elektrotechniky a průmyslového designu přináší výkonnou nabíječku bateriíGENIUS5 využívá vysokofrekvenční technologii přepínání režimů pro efektivní přeměnu A / C napájení na bezpečné D / C napájení pro nabíjení baterieJeho palubní mikropočítač přesně řídí nabíjení, aby se minimalizovaly ztráty energie a vytvořil neuvěřitelně kompaktní tvarový faktorNový integrovaný teplotní senzor automaticky monitoruje a nastavuje nabíjecí cyklus na základě kolísání okolní teploty, čímž omezuje možnost nedobíjení nebo přebíjení a poskytuje přesnější a plně nabitou baterii. Vyhýbá se nedobíjení v chladném počasí až na -4 ° C a zabraňuje přílišnému nabíjení v horkém počasí až do 104 ° C.

 

Informace o produktu

  • Značka: NOCO
  • EAN: 46221190267
  • Další vlastnosti: Napětí (V) 12. Napětí (V) 6. Typ Nabíječky NOCO. Hmotnost 720.000g.  . . . . . . . . .
NOCO Genius 5A nabíječka autobaterií
NOCO Genius 5A nabíječka autobaterií
2350