Omnia horkovzdušná trouba

1227 

Omnia horkovzdušná trouba od přední značky Omnia lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Omnia horkovzdušná trouba v současnosti pořídíte za cenu 1227 Kč.

Katalogové číslo: 7350029450014 Kategorie: , Štítek:

Popis

Omnia horkovzdušná trouba od předního výrobce Omnia je k dostání za výborné peníze. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Jednoduchá a robustní konstrukce pánve Omnia se skládá ze tří částí, které společně zajišťují ohřev shora i zespodu: pánve, podstavce a poklice. Tyto tři části se musí vždy používat společně.
Pánev Omnia je speciálně navržená kruhová nádoba s otvorem uprostřed. Stojí na miskovitém podstavci, který má uprostřed rovněž otvor. Podstavec je navržen tak, aby vedl teplo ze zdroje tepla kolem dna. Otvory v podstavci a nádobě Omnia vedou teplo nahoru a skrz nádobu Omnia, odkud naráží na víko a poskytuje teplo z horní části.
Omnia funguje na všech zdrojích tepla kromě indukčních varných desek. Teplota varné desky Omnia se liší v závislosti na použitém zdroji tepla.
Pokud vařič Omnia používáte poprvé, doporučujeme vyzkoušet jednoduchý recept, například hotové těsto na koláč, abyste zjistili správný ohřev pro váš konkrétní sporák.

 

Informace o produktu

  • Značka: Omnia
  • EAN: 7350029450014
  • Další vlastnosti: Barva Červená. Materiál Nerezová ocel. Materiál Hliník. Rozměr výška (cm) 7,5. Hmotnost (g) 450. Rozměr průměr (cm) 20. . . . . . . . .
Omnia horkovzdušná trouba
Omnia horkovzdušná trouba
1227