Omnia silikonová forma na pečení

559 

Omnia silikonová forma na pečení od této spolehlivé značky Omnia je právě nyní na našich stránkách v akci. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Omnia silikonová forma na pečení ve výhodné ceně 559 Kč.

Katalogové číslo: 7350029450144 Kategorie: , Štítek:

Popis

Omnia silikonová forma na pečení od předního výrobce Omnia lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Vyrobeno ze silikonu bez obsahu BPA a splňuje americké normy FDA (Food and Drug Administration) a německé normy LFGB (Food and Feed Code).
Před prvním použitím umyjte silikonovou formu v teplé mýdlové vodě a důkladně ji osušte.Vnitřek formy vymažte olejem, máslem nebo ztuženým tukem, abyste zvýšili přirozenou nepřilnavost. Před každým použitím formu omyjte a opláchněte studenou vodou, abyste zvýšili nepřilnavost.
Před přidáním ingrediencí vložte formu dovnitř trouby Omnia.
Měkké koláče se budou lépe vyndávat, pokud formu vymažete trochou oleje, másla nebo ztuženého tuku. Před vyklopením dortu nechte formu vychladnout.

Lze mýt v myčce nádobí. Vhodné i do mikrovlnné trouby.
Nepoužívejte s ostrým nádobím, drátěnkami apod.
Teplotní rozsah: min. -22˚F, max. +500˚F
Teploty nad doporučenou hranicí výrobek poškodí.
Nevystavujte otevřenému ohni.
Nepokládejte přímo na sporák nebo pod gril.


Upozornění: Silikonová forma a všechny části Omnie se velmi zahřívají. Vždy používejte chňapku nebo kuchyňské chňapky a dodržujte pokyny pro používání trouby Omnia.

 

Informace o produktu

  • Značka: Omnia
  • EAN: 7350029450144
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Omnia silikonová forma na pečení
Omnia silikonová forma na pečení
559