Outwell Collaps nádrž na vodu Lime Green

836 

Outwell Collaps nádrž na vodu Lime Green od dodavatele se skvělou pověstí Outwell lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Pořízením tohoto produktu určitě nebudete litovat. Outwell Collaps nádrž na vodu Lime Green aktuálně zrovna za 836 Kč.

Katalogové číslo: 5709388079725 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Outwell Collaps nádrž na vodu Lime Green od společnosti s úžasnou pověstí Outwell je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Skládací nádoba na vodu Collapse Water Carrier je vyrobena z TPE a plastu odolného proti rozbití. Je vybavena snadno ovladatelným kohoutkovým mechanismem a robustním držadlem pro přepravu. Skládací konstrukce umožňuje malou velikost ve sbaleném stavu. Lze rozšířit na kapacitu 12 litrů. Čištění a plnění nádoby na vodu je snadné díky širokému čtvrtotáčkovému šroubovacímu víčku.SkládacíMalá velikost baleníSnadno se otevírá i skládáSnadné ovládání kohoutkuŠiroké čtvrtotáčkové šroubovací víko pro snadné plnění a čištěníRobustní rukojeť pro snadnou přepravuOdolný proti rozbitíBez BPA

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388079725
  • Další vlastnosti: Barva Zelená. Rozměr balení 32 x 37 x 8.5 cm. Hmotnost (g) 1020. Rozměr 32 x 37 x 26.5 cm (WxDxH).  . . . . . . . . .
Outwell Collaps nádrž na vodu Lime Green
Outwell Collaps nádrž na vodu Lime Green
836