Outwell Earth 4

5824 

Outwell Earth 4 od dodavatele s dlouholetou historií Outwell , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Outwell Earth 4 aktuálně v akci od 5824 Kč.

Katalogové číslo: 5709388119919 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Outwell Earth 4 od společnosti Outwell je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

Tunelový stan Outwell Earth 4 s tyčí, který je ideální pro aktivní rodinné táborníky, se rychle a snadno staví a nabízí velkorysý, vzdušný obytný prostor a jednu velkou ložnici pro čtyři osoby. Je dobrou volbou pro společné rodinné chvíle a sdílení příběhů při setmění. Odnímatelný podlážkový plášť s vanou lze položit na plocho u hlavních a bočních dveří, aby se zabránilo zakopnutí. Díky skvělému větrání, vzdušnému interiéru a dvěma dveřím nabízí spolehlivé přístřeší v elegantním a stabilním provedení. Díky jeho malým rozměrům ve sbaleném stavu ho snadno přenesete na další noc na stanoviště na turistické dovolené. Úložný prostor s odnímatelnou vanovou plachtou pro ochranu a flexibilitu Tmavá vnitřní část snižuje světlo pro pohodlí při spánku Systém Outwell Wind Guard zajišťuje vynikající stabilitu při silném větru tím, že prostřednictvím robustních tyčí bezpečně zpevňuje plachtu stanu a rozkládá tak zatížení silou větru. Boční dveře plus přední dveře pro flexibilní možnosti přístupu Vnitřní část stanu má integrovanou, plně utěsněnou podlážku pro noci bez hmyzu Nový systém zadního větrání umožňuje regulovat proudění vzduchu od plně otevřeného až po uzavřený zip. Tónovaná okna chrání před pronikáním UV záření a zároveň zachovávají skvělý výhled ven a soukromí Předpřipravený a nastavitelný vnitřní stan usnadňuje stavění; lze jej snadno a rychle odpojit podle potřeby Plně utěsněná zástěna se švy pro maximální ochranu před větrem a deštěm Síťované kapsy ve vnitřním stanu uchovávají drobné předměty v bezpečí a po ruce Zpevňující záplaty na všech namáhaných místech Odolné zipy Outwell se snadno používají, vedou bezpečně a volně Předem připevněné svítící šňůry pro pohodlné a rychlé stavění stanu Kompresní přepravní vak snižuje velikost sbaleného materiálu Dvířka ve tvaru písmene D na vnitřní straně pro snadný přístup

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388119919
  • Další vlastnosti: Počet ložnic 1. Počet ložnic 4. Typ stanu Two room tunnel tent. Vnější materiál stanu Outtex® 3000 Select, 100% polyester. Barva Modrá. Rozměr balení 61 x 23 cm. Hmotnost (g) 7300. Materiál konstrukce Duratec fibreglass 9.5 mm. Počet osob 4. Vnitřní materiál stanu Breathable polyester, 100% polyester. Materiál podlahy vnitřního stanu Double-coated waterproof polyethylene, 100% polyethylene. Odolnost vodního sloupce (mm) 3000. Materiál podlážky Double-coated waterproof polyethylene, 100% polyethylene. Hmotnost 7300.000g.
Outwell Earth 4
Outwell Earth 4
5824