Outwell Hayward Lake 6ATC

48267 

Outwell Hayward Lake 6ATC od našeho známého výrobce Outwell , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Outwell Hayward Lake 6ATC výhodně ted u nás za 48267 Kč.

Katalogové číslo: 5709388109620 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Outwell Hayward Lake 6ATC od známé společnosti Outwell , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně.

Průběžný profil Hayward Lake 6ATC dává prostor ke spánku šesti osob ve dvou hlavních ložnicích Ambassador s tmavými vnitřními stany a tichými dveřmi Quick & Quiet. Má dvojité boční dveře a zadní ventilační systém pro regulaci proudění vzduchu. Předem tvarované vzduchové trubky v gotickém stylu zajišťují stabilitu a dostatek prostoru nad hlavou. Strmé stěny maximalizují vnitřní prostor nad odolnou polyethylenovou podlahou. Hluboký předstan nad systémem předních dveří Outwell Easy Access s funkcí tichého otvírání Quick & Quiet Access nabízí úkryt před lijáky.Vertikální přední stěna s předstanem dává větší vnitřní a vnější obytný prostorProdyšná TC tkanina tropika reguluje vnitřní klima pro pohodlí za každého počasíVzduchové trubice v gotickém stylu poskytují skvělou světlou výšku a vnitřní prostorTiché vnitřní dveře s Quick & Quiet magnetickým uzávěremDvě další boční dveře se síťovaným panelem zezadu pro dobré větrání a flexibilní přístupDvojité zipy umožňují plné otevírání. Síťovaný panel umožňuje větrání a přitom chrání před hmyzem.Odolné bouřkové popruhyVelká tónovaná okna snižující oslnění a zajišťující soukromíNový zadní ventilační systém upravuje proudění vzduchu od zcela otevřeného po zapečetěné zipem Hlavní ložnice Ambassador nabízejí větší výšku, větší podlahovou plochu a kabelové vstupyFlysheet a vnitřní rysy kabelové vstupní bodyLehká střecha s teplým tónem vytváří světlou a veselou vnitřní atmosféruNastavitelné fixační body pro flexibilitu při stavění stanuSystém HookTrack pro všestranné umístění světel a předmětů do 1,5 kgSpolehlivé a snadno ovladatelné nafukovací / vypouštěcí ventily, které jsou pohodlně umístěny mimo listový list Plovoucí systém Guyline elegantně snižuje dobu nadhazování, signalizuje nebezpečí zakopnutí a zjednodušuje nastavení napětíSíťované kapsy ve vnitřních stanech pro bezpečné a praktické uložení drobnostíVelká tónovaná okna se závěsy na zip pro soukromíBarevné značení systému Outwell Easy Pegging System umožňuje táborníkům používat kolíky na správném místě poprvé pro rychlé stoupání a spolehlivou stabilitu

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388109620
  • Další vlastnosti: Počet ložnic 3. Typ stanu Three room tunnel tent. Vnější materiál stanu Outtex® Airtech, 65% polyester / 35% cotton. Barva Tmavě modrá. Rozměr balení 80 x 58 x 58 cm. Hmotnost (g) 45100. Materiál konstrukce Steel poles 21 mm. Počet osob 6. Vnitřní materiál stanu Breathable polycotton, 65% polyester / 35% cotton. Materiál podlahy vnitřního stanu PU coated Taffeta polyester, 100% polyester. Maximální tlak 9 psi/0.6 bar. Hmotnost 45100.000g. . .
Outwell Hayward Lake 6ATC
Outwell Hayward Lake 6ATC
48267