Outwell Parkdale 4PA

28968 

Outwell Parkdale 4PA od této značky Outwell je k dostání online za výhodnout cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny. Outwell Parkdale 4PA – nyní pořídíte od 28968 Kč.

Katalogové číslo: 5709388109781 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Outwell Parkdale 4PA od přední společnosti Outwell , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Parkdale 4PA se třemi zónami s panoramatickým výhledem a čtyřmi lůžky ve dvou ložnicích Premier maximalizuje flexibilitu pro aktivní kempaře díky rychlému a tichému přístupu mezi vnější a vnitřní zónou. Systém zadního větrání umožňuje volby od plně otevřených až po úhledně uzavřené zipem a mnoho oken zajišťuje stan plný světla.
Tři zóny poskytují velké rodině mokrou místnost, suchý obývací pokoj a ložnici.Předem tvarované vzduchové trubky poskytují velkou světlou výšku a vnitřní prostorTmavé ložnice Premier s ventilačními síťkami pro pohodlí při spánkuPřídavné boční dveře pro flexibilní přístupDvojité zipy umožňují úplné otevření přední částiOdolné popruhy proti bouřceRychlé a tiché přístupové dveře s magnetickým zavíránímRychlé a tiché vnitřní dveře s magnetickým uzávěremZadní ventilační systém upravuje proudění vzduchu od úplného otevření až po uzavření zipuOdolná, nepromokavá, všitá polyethylenová podlážkaPláštěnka a vnitřek jsou vybaveny vstupy pro kabelySvětlá, teple tónovaná střecha flysheet vytváří světlou, veselou vnitřní atmosféruNastavitelné body pro připevnění kolíků pro flexibilitu při stanováníSystém HookTrack pro všestranné umístění světel a předmětů do 1,5 kgSpolehlivé, snadno ovladatelné ventily pro nafukování a vyfukování, které jsou pohodlně umístěny vně plachty.Síťované kapsy ve vnitřních stanech uchovávají drobné předměty v bezpečí a po ruceVelká tónovaná okna s přepínacími záclonkamiPlně utěsněná zástěrka pro maximální ochranu před povětrnostními vlivyBarevné kódování systému kolíků Outwell Lite umožňuje táborníkům použít kolíky hned napoprvé na správném místě pro rychlé stavění a spolehlivou stabilitu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388109781
  • Další vlastnosti: Počet ložnic 3. Počet ložnic 4. Typ stanu Three room tunnel tent. Vnější materiál stanu Outtex® 4000 Select, 100% polyester. Barva Zelená. Rozměr balení 85 x 41 x 41 cm. Hmotnost (g) 23600. Počet osob 4. Vnitřní materiál stanu Breathable polyester, 100% polyester. Materiál podlahy vnitřního stanu PU coated Taffeta polyester, 100% polyester. Maximální tlak 9 psi/0.6 bar. Odolnost vodního sloupce (mm) 4000. Hmotnost 23600.000g. .
Outwell Parkdale 4PA
Outwell Parkdale 4PA
28968