Outwell Sundale 7PA

44783 

Outwell Sundale 7PA od společnosti se zárukou kvality Outwell – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Outwell Sundale 7PA – produkt momentálně prodáváme za 44783 Kč.

Katalogové číslo: 5709388109835 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Outwell Sundale 7PA od kvalitního výrobce Outwell . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny.

Třízónový design Sundale 7PA má ve třech ložnicích Premier s panoramatickým výhledem místo pro spánek až sedmi lidí. Nabízí velkorysý životní prostor pro velké rodiny. Rychlý a tichý přechod mezi vnější a vnitřní zónou a střecha Rain Safe nad bočními dveřmi umožňuje snadný a flexibilní přístup. Zadní ventilační systém umožňuje volby od zcela otevřeného až po těsně zavřené na zip.Tři zóny poskytují velké rodině mokrý pokoj, suchý obývací pokoj a ložnici. Svislá přední stěna znamená více praktický obývací prostor a snadné ovládání na zipPředtvarované vzduchové trubice poskytují velkou světlou výšku a vnitřní prostorZatemněné ložnice Premier se síťovanou ventilací pro pohodlí spánkuDodatečné boční dveře pro flexibilní přístupDvojité zipy umožňují úplné otevření vepředu.Odolné bouřkové popruhyTiché dveře Quick & Quiet vnitřního stanu s magnetickým uzávěremTiché dveře Quick & Quiet vnitřního stanu s magnetickým uzávěremNový zadní ventilační systém upravuje proudění vzduchu od zcela otevřeného po zapečetěné zipemV polyethylenové podlážce je všita odolná vodotěsná vrstvaFlysheet a vnitřní rysy kabelové vstupní bodyLehká střecha s teplým tónem vytváří světlou a veselou vnitřní atmosféruNastavitelné fixační body pro flexibilitu při stavění stanuSystém HookTrack pro všestranné umístění světel a předmětů do 1,5 kgSpolehlivé a snadno ovladatelné nafukovací / vypouštěcí ventily, které jsou pohodlně umístěny mimo listový list Síťované kapsy ve vnitřních stanech pro bezpečné a praktické uložení drobnostíVelká tónovaná okna se zapínacími závěsyPlně zapečený flysheet pro maximální ochranu před povětrnostními vlivyBarevné kódování systému Outwell Lite Pegging System umožňuje táborníkům používat kolíky na správném místě poprvé pro rychlé stoupání a spolehlivou stabilitu

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388109835
  • Další vlastnosti: Počet ložnic 4. Typ stanu Four room tunnel tent. Vnější materiál stanu Outtex® 4000 Select, 100% polyester. Barva Zelená. Rozměr balení 92 x 44 x 44 cm. Hmotnost (g) 34400. Materiál konstrukce Duratec fibreglass 8.5-12.7 mm. Počet osob 7. Vnitřní materiál stanu Breathable polyester, 100% polyester. Materiál podlahy vnitřního stanu PU coated Taffeta polyester, 100% polyester. Maximální tlak 9 psi/0.6 bar. Odolnost vodního sloupce (mm) 4000. Hmotnost 34400.000g. .
Outwell Sundale 7PA
Outwell Sundale 7PA
44783