Pánev Alpha Pan 8 palců s Halo NS

1469 

Pánev Alpha Pan 8 palců s Halo NS od předního výrobce Sea to Summit je právě teď za super cenu. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Pánev Alpha Pan 8 palců s Halo NS stojí u nás 1469 Kč.

Katalogové číslo: 9327868080724 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Pánev Alpha Pan 8 palců s Halo NS od společnosti Sea to Summit je k dostání online za výhodnout cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Pokročilá povrchová úprava bez obsahu PFOA zajišťuje nepřilnavost a povrchovou úpravou odolnou proti oděru potravinářského typu. Poskytuje vynikající distribuci tepla díky vysoce kvalitní tvrdé eloxované prémiové slitiny, což jim umožňuje být tenčí a lehčí, ale stále extrémně pevné. Pískovaný základ dodává texturu, což je činí stabilnějšími na táborových kamnech.

Unikátní nízkoprofilová výklopná rukojeť s bezpečnostním zámkem poskytuje bezpečné a ergonomické uchopení při používání a sklopením dole pro snadné stohování a skladování
Přidáním funkční univerzálnosti do kuchařského systému řady Alpha umožňuje odstupňované dimenzování pánve Alpha vnořit se do sebe a kompaktní balení. Alpha Pan 8″ pasuje s 3,7 l Alpha Pot a dokonale doplňuje Alpha Cookset 4.2
Pokročilý nepřilnavý povrch bez PFOA odolný proti oděru poskytuje vynikající distribuci tepla pro rovnoměrné vaření
Vroubkované dno pro lepší stabilitu na vařiči na táborových kamnech

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868080724
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Hmotnost 335.000g.  . . . . . . . . .
Pánev Alpha Pan 8 palců s Halo NS
Pánev Alpha Pan 8 palců s Halo NS
1469