Party grill Campingaz 400

3599 

Party grill Campingaz 400 od skvělé značky CAMPINGAZ je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Party grill Campingaz 400 k sehnání zrovna v akci za 3599 Kč.

Katalogové číslo: 3138522085124 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Party grill Campingaz 400 s pečetí kvality od CAMPINGAZ . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny.

Odnímatelné nožičky a taška na uchování a přenos grilu vám pomůže spotřebič pohodlně přemístit naprosto kamkoliv. Spotřebič obsahuje drátěný rošt + oboustranný tál s teflonovou úpravou a smaltované víko, které lze využít jako pánev WOK.Velikost grilovací plochy je 1018 cm2 o průměru 36 cmPříkon: 2 kWSpotřeba plynu 145 g/h Kulatý nerezový hořák Zapalování: Piezo Rozměry grilu 36 x 42 cmZdroj: PB lahevK připojení plynové lahve použijte vždy prověřenou připojovací sadu Campingaz®Vynalezeno pro kempování a cestováníPárty může začít kdekoliv a to díky řadě Campingaz Party Grill®. Nutný společník do kempů, na festivaly a různé výlety! Díky celé řadě příslušenství získáte nekonečné možnosti jeho využití.Party Grill® 200 nabízí opravdu kompaktní velikost. Disponuje nastavením na klasický vařič, nebo na gril a to díky smaltovanému grilovacímu roštu. Pro snadnější použití pracuje s plynovými kartušemi Campingaz® CV470 plus a CV300 plus. Vařte a grilujte vše co máte rádi na Party Grillu®  a to díky jeho nekonečnému využití.Kompaktní a snadno se přenášíŘada Campingaz Party Grill® je vyjímečně kompaktní a snadno se přenáší. Veškeré součásti vařiče/grilu jsou zabaleny uvnitř a získáte tak kompaktní jednotku. Snadno sestavíte i demontujete nohy ke každému modelu a snadno uložíte do Party Grillu®Party Grill® 200 disponuje ochranným víkem, které jednoduše zacvaknete a chrání veškeré komponenty před ztrátou. Kompaktní a snadno se přenáší.Snadno se čistíŘada Campingaz Party Grill® se opravdu snadno čistí. Navrženo s prostorem na vody, který zachycuje veškeré šťávy a odkapávající tuk a tím zabraňuje připálení. Po dokončení práce jen vylijete špinavou vodu a vymyjete. Podpora vařiče, grilovací rošt a tál lze mýt v myčce, ale díky nepřilnavému povrchu se čistí snadno i ručně za pomoci houbičky.

 

Informace o produktu

  • Značka: CAMPINGAZ
  • EAN: 3138522085124
  • Další vlastnosti: Barva Černá. Barva Modrá. Spotřeba plynu g/h 145. Rozměr výška (cm) 42. Rozměr průměr (cm) 36. Příkon (W) 2000. . . . . . . . .
Party grill Campingaz 400
Party grill Campingaz 400
3599