Péřová přikrývka Ember EbI – Long

9299 

Péřová přikrývka Ember EbI – Long od přední značky Sea to Summit , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Nakupujte bezpečně online. Péřová přikrývka Ember EbI – Long aktuálně zrovna za 9299 Kč.

Katalogové číslo: 9327868095056 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Péřová přikrývka Ember EbI – Long od přední společnosti Sea to Summit je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Vylepšení pro rok 2019: plnivost peří 850+, ultralehké materiály 7D a 10D a více prostoru pro ramena.
Naše péřové přikrývky Ember™ jsou oblíbené mezi turisty, cykloturisty a kýmkoli, kdo hledá přepychové teplo v malinkaté velikosti (po sbalení). Tyto prošívané přikrývky poskytují všestrannost pro širokou škálu teplot a prostředí a jsou ideální pro milovníky outdoorových aktivit, kteří nejsou nadšení z omezujících spacáků.
Pokud jste v teplých podmínkách, využijte přikrývku jako klasickou deku a nechte nohy i ruce větrat. Když teplota klesne, stačí stáhnout šňůrku v oblasti nohou a tím vytvořit kapsu na chodidla. Systém popruhu a patentek slouží k připevnění přikrývky k matraci, čímž se minimalizují tepelné ztráty. Abychom snížili hmotnost a udrželi velikost po sbalení na absolutním minimu, použili jsme naše nejlehčí textilie 10D pro vnější materiál a 7D pro podšívku, které jsou odolné proti pronikání peří a vylepšili izolaci na husí peří 850+ Loft Premium Goose ULTRA-DRY Down™. Nejen, že je toto peří úžasně teplé a výborně stlačitelné, ale také brání negativnímu dopadu vlhkosti a nepříznivému počasí na loft přikrývky. Ember™ jsou k dispozici ve třech modelech, každá ve dvou velikostech a jsou ideální pro vaše příští dobrodružství nalehko. Velmi lehké textilie 10D pro vnější materiál a 7D pro podšívku zajišťují minimální hmotnost a velikost po sbalení.Výborně stlačitelné RDS 850+ Loft Premium Goose ULTRADRY Down™ pro maximální izolační schopnostiZvětšené rozměry přikrývky umožňují vrstvit oblečení v chladných podmínkáchVíce konfigurací přikrývky pro všestrannost a širokou škálu teplot a prostředíDvě přikrývky Embers™ mohou být sepnuty k sobě pomocí patentek a vytvořit tak přikrývku pro dvě osobyVšestranný systém pro zajištění přikrývky k vaší matraci, který udržuje tepelné ztráty na minimu, v případě že potřebujete co nejvíce teplaEbI používá prošívanou konstrukci pro lehčí a lépe sbalitelnou přikrývkuMůže být sepnut s druhou přikrývkou EberObsahuje lehký kompresní vak Ultra-Sil™ Nano pro kompaktní sbaleníMateriál:Vnější materiál: 100% nylon, Podšívka: 100% nylon, Primární plnicí materiál: kachní peří (Min. 90% peří obal: 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868095056
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Barva Žlutá. Komfortní teplota (°C) 10. Limitní teplota (°C) 4. Hmotnost (g) 480. Hmotnost 480.000g. . . . . . . . .
Péřová přikrývka Ember EbI - Regular
Péřová přikrývka Ember EbI – Long
9299