Petromax konvice Perkomax bílá

1423 

Petromax konvice Perkomax bílá od tohoto skvělého výrobce Petromax je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Petromax konvice Perkomax bílá aktuálně za 1423 Kč.

Popis

Petromax konvice Perkomax bílá od společnosti s dlouholetou tradicí Petromax je pro vás k sehnání za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Perkomax je vhodný pro venkovní i vnitřní použití: Lze jej použít na grilu i nad ohněm, stejně jako na varnou desku, varnou desku z keramického skla a indukční vařič.
Perkomax dokáže připravit až devět šálků (max.1,3 l) čaje nebo kávy najednou. Doba přípravy se liší v závislosti na teplotě zdroje tepla a množství vody.
Perkolátory Petromax z nerezové oceli nebo smaltu vás posílí na výpravách za dobrodružstvím. Pokud se první pokusy o uvaření nápoje nepodaří, doporučujeme následující řešení:

Dodržet minimální hladinu naplnění
Použít hrubě namletou kávu
Nechat vařit alespoň 12 minut
Nepřeplňovat
Pokličku nechat zavřenou
Otočit výstupek na pokličce na stejnou stranujako rukojeť

Obsah balení:

1 x Perkolátor na čaj a kávu "Perkomax"
1 x návod k použití 

 

Informace o produktu

  • Značka: Petromax
  • EAN: 4250435708019
  • Další vlastnosti: Barva Bílá. Materiál Nerezová ocel. Materiál Smalt. Rozměr výška (cm) 20,5. Rozměr hloubka (cm) 18,5. Rozměr šířka (cm) 14,5. Objem (l) 1,3. . . . . . . .
Petromax konvice Perkomax bílá
Petromax konvice Perkomax bílá
1423