Platinum čichací dečka

773 

Platinum čichací dečka od společnosti s dlouholetou tradicí Platinum Natural , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. Platinum čichací dečka ve výhodné ceně 773 Kč.

Katalogové číslo: 27828 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Platinum čichací dečka od známého výrobce Platinum Natural , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Jsou také skvělým nástrojem ke zvýšení sebevědomí psa. Mimo tyto výhody čichací dečky podporují čichání, které psy přirozeně uklidňuje.
Velikost čichací dečky je 40 x 40 cm.
PŘI POUŽÍVÁNÍ DEČKY DOPORUČUJEME DODRŽOVAT TATO PRAVIDLA:

Cílem hlavolamu je zvednout pejskovi sebevědomí, proto hlavolam ztěžujeme postupně. Začneme tak, že pamlsky pouze položíme na povrch dečky, aby je pejsek viděl. V dalším kroku pamlsky napůl schováme. A nakonec už můžeme pamlsky pečlivě skrýt do čichacího koberečku.
Pejskovi nepomáháme, necháme ho, ať hlavolam vyřeší v klidu sám.
Když je pejsek nervózní, kňourá, hlavolam ničí, nejspíše jsme ho nastavili příliš obtížný, a proto se vrátíme na začátek a pamlsky opět klademe na povrch koberečku.
Pokud pejsek koberečkem pohybuje po zemi, přidržíme ho.
Naučíme pejska, že čuchat může až po uvolňovacím povelu (např. „můžeš“, „mňam“, „oki“), abyste měli čas hlavolam v klidu připravit.
Ukončení hledání pamlsků nechte na pejskovi. Zprávu, že je s hlavolamem hotov Vám dá vědět tak, že se na Vás podívá.


* nejedná se o oficiální návod, ale pouze o naše doporučení a tipy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Platinum Natural
  • EAN: 27828
  • Další vlastnosti: Barva Zelená. Hmotnost (g) 800.  . . . . . . . . .
Platinum čichací dečka
Platinum čichací dečka
773