Plynový gril Cadac Carri Chef 50 BBQ / Chef Pan

8155 

Plynový gril Cadac Carri Chef 50 BBQ / Chef Pan od výrobce s dobrým jménem CADAC je momentálně ve výhodné akci. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Plynový gril Cadac Carri Chef 50 BBQ / Chef Pan právě teď za cenu 8155 Kč.

Katalogové číslo: 6001773104753 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Plynový gril Cadac Carri Chef 50 BBQ / Chef Pan od značky s dlouholetou historií CADAC , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Carri Chef je luxusní plynový gril "vše v jednom" s velkou grilovací plochou ø 46 cm.
Výkonný hořák z nerezové oceli spolu s piezoelektrickým zapalováním zajišťují dosažení požadované teploty. Se zavřeným víkem/kopulí vytvoříte troubu, která je ideální pro pečení nebo dušení. Grilovací rošt je opatřen keramickým povrchem CADAC GreenGrill; tento keramický povrch zcela bez PFOA zaručuje zdravější a čistší vaření. Díky integrovanému rozptylovači tepla pod roštem je teplo dobře rozvedeno po celé grilovací ploše.
Myslelo se i na čištění; z grilu pouze vyjmete plochy a vyčistíte je mýdlovou vodou.Hliníkové nohy grilu Carri Chef lze snadno odšroubovat a utáhnout. Zásobník na koření mezi nohama nabízí další prostor pro grilování a zajišťuje, že gril je pevný a stabilní.
Gril se snadno sestavuje, čistí a ukládá do dodaných tašek, což z něj dělá ideální gril na doma i na dovolenou.
Carri Chef BBQ / Chef Pan se dodává s podstavcem na hrnec, grilovací deskou, pánví Chef Pan a kopulí. Pro ještě větší potěšení z grilování lze Carri Chef rozšířit o mnoho volitelného příslušenství, jako je kámen na pizzu nebo pánev na paellu – tak si sestavíte ideální gril!
Vlastnosti:

Plynový gril "vše v jednom" (ø 50 cm)
Žáruvzdorná kopulovitá rukojeť
Automatické tlačítkové piezoelektrické zapalování
Grilovací rošt z hliníku pro rovnoměrné zahřívání
Porcelánem smaltovaná kopule s tepelným deflektorem z nerezové oceli
Kopule se připevní na zadní stranu a slouží jako čelní sklo
Lehké nohy z eloxovaného hliníku
Přenosná taška je součástí balení
Včetně stojanu na hrnce, grilovacího roštu, pánve Chef Pan a kopule

 

Informace o produktu

  • Značka: CADAC
  • EAN: 6001773104753
  • Další vlastnosti: Spotřeba plynu g/h 270. Rozměr výška (cm) 93. Rozměr hloubka (cm) 70. Rozměr šířka (cm) 70. Hmotnost (g) 12000. Průměrný tlak za provozu (mBar) 28-37. . . . . . . . .
Plynový gril Cadac Carri Chef 50 BBQ / Chef Pan
Plynový gril Cadac Carri Chef 50 BBQ / Chef Pan
8155