Plynový gril Cadac Carri Chef 50 BBQ / Dome EU

6174 

Plynový gril Cadac Carri Chef 50 BBQ / Dome EU od spolehlivého výrobce CADAC je k dispizici za skvělou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. Plynový gril Cadac Carri Chef 50 BBQ / Dome EU nyní za 6174 Kč.

Katalogové číslo: 6001773108515 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Plynový gril Cadac Carri Chef 50 BBQ / Dome EU od této přední společnosti CADAC lze pořídit u nás za příznivou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Carri Chef je luxusní plynový gril "vše v jednom" s velkou grilovací plochou ø 46 cm.
Výkonný hořák z nerezové oceli spolu s piezoelektrickým zapalováním zajišťují dosažení požadované teploty. Se zavřeným víkem/kopulí vytvoříte troubu, která je ideální pro pečení nebo dušení. Grilovací rošt je opatřen keramickým povrchem CADAC GreenGrill; tento keramický povrch zcela bez PFOA zaručuje zdravější a čistší vaření. Díky integrovanému rozptylovači tepla pod roštem je teplo dobře rozvedeno po celé grilovací ploše.
Uvažovalo se také o čištění; z grilu pouze odstraníte povrchy a vyčistíte jej mýdlovou vodou.
Hliníkové nožičky stolního náčiní Carri Chef lze snadno odšroubovat a utáhnout. Zásobník na koření mezi nohama nabízí další prostor pro grilování a zajišťuje stabilitu a pevnost grilu.
Gril se snadno sestavuje, čistí a ukládá do dodaných tašek, což z něj dělá ideální gril na doma i na dovolenou.
Carri Chef BBQ / Dome se dodává s kopulí, podstavcem na hrnec a grilovacím roštem. Pro ještě větší potěšení z grilování lze Carri Chef rozšířit o mnoho volitelného příslušenství, jako je kámen na pizzu nebo pánev na paellu – tak si sestavíte ideální gril!
Vlastnosti:

Plynový gril "vše v jednom" (ø 50 cm)
Žáruvzdorná kopulovitá rukojeť
Automatické tlačítkové piezoelektrické zapalování
Porcelánem smaltovaná kopule s tepelným deflektorem z nerezové oceli
Kopule se připevní na zadní stranu a slouží jako čelní sklo
Lehké nohy z eloxovaného hliníku
Přenosné tašky jsou součástí dodávky
Stojan na hrnce, grilovací rošt a kopule

 

Informace o produktu

  • Značka: CADAC
  • EAN: 6001773108515
  • Další vlastnosti: Spotřeba plynu g/h 270. Rozměr výška (cm) 93. Rozměr hloubka (cm) 70. Rozměr šířka (cm) 70. Hmotnost (g) 10500. Průměrný tlak za provozu (mBar) 28-37. . . . . . . . .
Plynový gril Cadac Carri Chef 50 BBQ / Dome EU
Plynový gril Cadac Carri Chef 50 BBQ / Dome EU
6174