Plynový gril Cadac Chef 30 LP

4159 

Plynový gril Cadac Chef 30 LP od značky s dlouholetou tradicí CADAC je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online. Plynový gril Cadac Chef 30 LP právě nyní za 4159 Kč.

Katalogové číslo: 6001773107129 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Plynový gril Cadac Chef 30 LP od spolehlivé značky CADAC . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte.

Tento kompaktní, všestranný plynový gril váží méně než 4 kg a je vybaven nejméně čtyřmi různými grilovacími plochami: hořákem s podstavcem, grilovacím roštem, grilovací deskou a víkem/kopulí (víko/kopuli lze použít také jako hrnec).
Grilovací rošt je opatřen keramickým povrchem CADAC GreenGrill pro zdravější a čistší grilování. Díky integrovanému rozptylovači tepla pod grilovacím roštem je teplo dobře rozvedeno po celé grilovací ploše.
Vyjímatelná tuková miska zachycuje zbytky z vaření, ale zároveň chrání hořák Safari Chef před větrem, aby nedošlo k jeho vyhoření. Všechny povrchy můžete snadno čistit mýdlovou vodou.
Safari Chef je k dispozici jako nízkotlaká (LP) a vysokotlaká (HP) jednotka. Tato verze LP pracuje s hadicí a regulátorem tlaku na plnitelné plynové láhvi nebo s CADAC Power Pak. Poznámka: plynová láhev, regulátor tlaku a/nebo Power Pak nejsou součástí dodávky. Safari Chef HP funguje přímo na plynovou kartuši EN417.
Vlastnosti:

Lehký, přenosný plynový gril (ø 30 cm)
Skládací nohy
Vyměnitelné modulární povrchy
4 vyměnitelné horní části jsou součástí balení
Automatické tlačítkové piezoelektrické zapalování
Přenosné tašky jsou součástí dodávky
Včetně stojanu na hrnce, grilovacího roštu, plochého roštu a pánve/kopule

 

Informace o produktu

  • Značka: CADAC
  • EAN: 6001773107129
  • Další vlastnosti: Spotřeba plynu g/h 130. Rozměr výška (cm) 39. Rozměr hloubka (cm) 32. Rozměr šířka (cm) 32. Hmotnost (g) 3600. Průměrný tlak za provozu (mBar) 28-37. . . . . . . . .
Plynový gril Cadac Safari Chef 30 HP
Plynový gril Cadac Chef 30 LP
4159