Plynový gril Cadac Safari Chef 30 Compact

3493 

Plynový gril Cadac Safari Chef 30 Compact od této značky CADAC . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za bezkonkurenční ceny. Plynový gril Cadac Safari Chef 30 Compact v akci za 3493 Kč.

Katalogové číslo: 6001773117272 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Plynový gril Cadac Safari Chef 30 Compact od našeho výrobce CADAC lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

NOVÝ Safari Chef 30 Compact je velmi kompaktní
Navzdory svým malým rozměrům je Safari Chef Compact velmi všestranný díky různým varným deskám, které jsou součástí balení: podstavec na hrnec, grilovací rošt, plochá deska a hrnec s poklicí. Pomocí podstavce pod hrnec můžete uvařit hrnec s polévkou nebo těstovinami. Grilovací rošt a plochá deska mají povrchovou úpravu GreenGrill společnosti CADAC a jsou ideální pro pečení a grilování masa, ryb a zeleniny. Poklici lze použít také jako pánev, je tedy multifunkční.
Tuková miska shromažďuje zbytky z grilování, když používáte grilovací mřížku, ale slouží také jako větrná clona, aby hořák ve větrných dnech nevybuchl.
Součástí balení je praktická taška pro snadné skladování a přenášení.
Vlastnosti:

Velmi kompaktní plynový gril (ø 30 cm)
Nízká hmotnost (3,8 kg)
Funguje přímo z náboje 227gr
4 vyměnitelné varné plochy
Rychlé
Snadné čištění a mytí v myčce nádobí
Automatické piezoelektrické zapalování
Hořák odolný proti větru
Pohodlná taška na přenášení je součástí balení
Včetně stojanu na hrnce, grilovací mřížky, ploché mřížky a hrnce/kopule

 

Informace o produktu

  • Značka: CADAC
  • EAN: 6001773117272
  • Další vlastnosti: Spotřeba plynu g/h 132. Rozměr výška (cm) 23. Rozměr hloubka (cm) 35. Rozměr šířka (cm) 30. Hmotnost (g) 3800. Průměrný tlak za provozu (mBar) 28-37. . . . . . . . .
Plynový gril Cadac Safari Chef 30 Compact Lite
Plynový gril Cadac Safari Chef 30 Compact
3493