Plynový gril Cadac Safari Chef 30 HP – Lite BBQ / DOME

3093 

Plynový gril Cadac Safari Chef 30 HP – Lite BBQ / DOME od známého dodavatele CADAC lze pořídit u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Plynový gril Cadac Safari Chef 30 HP – Lite BBQ / DOME – nyní pořídíte za 3093 Kč.

Katalogové číslo: 6001773113199 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Plynový gril Cadac Safari Chef 30 HP – Lite BBQ / DOME od společnosti s dlouholetou tradicí CADAC je momentálně za bezkonkurenční cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Tento kompaktní, všestranný plynový gril váží méně než 4 kg a je vybaven nejméně třemi různými grilovacími plochami: hořákem s podstavcem, grilovacím roštem a víkem/kopulí (víko/kopuli lze použít i jako hrnec).
Grilovací rošt je opatřen keramickým povrchem CADAC GreenGrill pro zdravější a čistší grilování. Díky integrovanému rozptylovači tepla pod grilovacím roštem je teplo dobře rozváděno po celé grilovací ploše.
Vyjímatelná tuková miska zachycuje zbytky z vaření, ale zároveň chrání hořák Safari Chef před větrem, aby nedošlo k jeho vyhoření. Všechny povrchy můžete snadno čistit mýdlovou vodou.
Safari Chef je k dispozici jako nízkotlaká (LP) a vysokotlaká (HP) jednotka. Verze HP pracuje přímo s plynovou kartuší EN417. Kartuši jednoduše našroubujete pod přístroj a pak můžete začít ihned grilovat! Verze LP funguje s hadicí a regulátorem tlaku na plnitelné plynové láhvi nebo s CADAC Power Pak. Poznámka: plynová láhev, regulátor tlaku a/nebo Power Pak nejsou součástí dodávky.
Vlastnosti:

Lehký, přenosný plynový gril (ø 30 cm)
Vysokotlaká jednotka (HP)
Skládací nohy
Vyměnitelné modulární povrchy
3 vyměnitelné horní části jsou součástí balení
Automatické tlačítkové piezoelektrické zapalování
Přenosná taška je součástí balení
Včetně stojanu na hrnce, grilovací mřížky a kopule

 

Informace o produktu

  • Značka: CADAC
  • EAN: 6001773113199
  • Další vlastnosti: Spotřeba plynu g/h 130. Rozměr výška (cm) 39. Rozměr hloubka (cm) 32. Rozměr šířka (cm) 32. Hmotnost (g) 3600. Průměrný tlak za provozu (mBar) 28-37. . . . . . . . .
Plynový gril Cadac Safari Chef 30 HP - Lite BBQ / DOME
Plynový gril Cadac Safari Chef 30 HP – Lite BBQ / DOME
3093