Plynový gril Cadac Safari Chef 30 HP

4159 

Plynový gril Cadac Safari Chef 30 HP od skvělého výrobce CADAC je k dostání teď opravdu levně. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Plynový gril Cadac Safari Chef 30 HP k sehnání zrovna v akci za 4159 Kč.

Katalogové číslo: 6001773107143 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Plynový gril Cadac Safari Chef 30 HP od dodavatele s dlouholetou historií CADAC , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Tento kompaktní, všestranný plynový gril váží méně než 4 kg a je vybaven nejméně čtyřmi různými grilovacími plochami: hořákem s podstavcem, grilovacím roštem, grilovací deskou a víkem/kopulí (víko/kopuli lze použít také jako hrnec).
Grilovací rošt a grilovací deska jsou opatřeny keramickým povrchem CADAC GreenGrill, který zajišťuje zdravější a čistší grilování. Díky integrovanému rozptylovači tepla pod grilovacím roštem se teplo dobře rozvádí po celé grilovací ploše.
Vyjímatelná tuková miska zachycuje zbytky z vaření, ale zároveň chrání hořák Safari Chef před větrem, aby nedošlo k jeho vyhoření. Všechny povrchy můžete snadno čistit mýdlovou vodou.
Safari Chef je k dispozici jako nízkotlaká (LP) a vysokotlaká (HP) jednotka. Verze HP pracuje přímo s plynovou kartuší EN417. Kartuši jednoduše našroubujete pod přístroj a pak můžete začít ihned grilovat! Verze LP funguje s hadicí a regulátorem tlaku na plnitelné plynové láhvi nebo s CADAC Power Pak. Poznámka: plynová láhev, regulátor tlaku a/nebo Power Pak nejsou součástí dodávky.
Vlastnosti:

Lehký, přenosný plynový gril (ø 30 cm)
Skládací nohy
Vyměnitelné modulární povrchy
4 vyměnitelné horní části jsou součástí balení
Automatické tlačítkové piezoelektrické zapalování
Přenosná taška je součástí balení
Včetně stojanu na hrnce, grilovací desky, ploché pánve a pánve/kopule

 

Informace o produktu

  • Značka: CADAC
  • EAN: 6001773107143
  • Další vlastnosti: Spotřeba plynu g/h 130. Rozměr výška (cm) 39. Rozměr hloubka (cm) 32. Rozměr šířka (cm) 32. Hmotnost (g) 3600. Průměrný tlak za provozu (mBar) 28-37. . . . . . . . .
Plynový gril Cadac Safari Chef 30 HP
Plynový gril Cadac Safari Chef 30 HP
4159