Plynový gril Cadac Safari Chef 30 LP Lite BBQ / DOME

3639 

Plynový gril Cadac Safari Chef 30 LP Lite BBQ / DOME od společnosti s výborným jménem CADAC – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Plynový gril Cadac Safari Chef 30 LP Lite BBQ / DOME – produkt momentálně prodáváme za 3639 Kč.

Katalogové číslo: 6001773113168 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Plynový gril Cadac Safari Chef 30 LP Lite BBQ / DOME od naší známé značky CADAC , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Tento kompaktní, všestranný plynový gril váží méně než 4 kg a je vybaven nejméně třemi různými grilovacími plochami: hořákem s podstavcem, grilovacím roštem a víkem/kopulí (víko/kopuli lze použít i jako hrnec).
Grilovací rošt je opatřen keramickým povrchem CADAC GreenGrill pro zdravější a čistší grilování. Díky integrovanému rozptylovači tepla pod grilovacím roštem je teplo dobře rozváděno po celé grilovací ploše.
Vyjímatelná tuková miska zachycuje zbytky z vaření, ale zároveň chrání hořák Safari Chef před větrem, aby nedošlo k jeho vyhoření. Všechny povrchy můžete snadno čistit mýdlovou vodou.
Safari Chef je k dispozici jako nízkotlaká (LP) a vysokotlaká (HP) jednotka. Tato verze LP pracuje s hadicí a regulátorem tlaku na plnitelné plynové láhvi nebo s CADAC Power Pak. Poznámka: plynová láhev, regulátor tlaku a/nebo Power Pak nejsou součástí dodávky. Safari Chef HP funguje přímo na plynovou kartuši EN417.
Safari Chef si můžete snadno vzít s sebou díky skládacím nohám a praktické tašce na přenášení. Je to ideální gril pro použití v kempu, na balkoně nebo v parku!
Vlastnosti:

Lehký, přenosný plynový gril (ø 30 cm)
Skládací nohy
Vyměnitelné modulární povrchy
3 vyměnitelné horní části jsou součástí balení
Automatické tlačítkové piezoelektrické zapalování
Přenosné tašky jsou součástí dodávky

 

Informace o produktu

  • Značka: CADAC
  • EAN: 6001773113168
  • Další vlastnosti: Spotřeba plynu g/h 130. Rozměr výška (cm) 39. Rozměr hloubka (cm) 32. Rozměr šířka (cm) 32. Hmotnost (g) 3600. Průměrný tlak za provozu (mBar) 28-37. . . . . . . . .
Plynový gril Cadac Safari Chef 30 HP
Plynový gril Cadac Safari Chef 30 LP Lite BBQ / DOME
3639