Polštář Aeros Down Pillow Large Grey (barva šedá)

1567 

Polštář Aeros Down Pillow Large Grey (barva šedá) od našeho výrobce Sea to Summit , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Získejte tento produkt bezpečně online. Polštář Aeros Down Pillow Large Grey (barva šedá) právě nyní za 1567 Kč.

Katalogové číslo: 9327868097593 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Polštář Aeros Down Pillow Large Grey (barva šedá) od tohoto skvělého výrobce Sea to Summit – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Použitím ultralehkých materiálů a vzduchového vaku z TPU, vytvořili jsme nejlehčí péřový polštář na trhu. Lehká, teplá a pohodlná vrchní část polštáře je vyrobena ze stejné, výjimečně lehké a průhledné tkaniny 10D použité i v našich spacích pytlích Spark™. Rozdílně seříznuté, vodorovné komory, vyplněné peřím, omezují pohyb peří a zabraňují jeho stlačování, i když je vzduchový vak plně nafouknutý. Zbytek polštáře je vyroben z lehkého materiálu 20D. Vzduchové vaky polštářů Aeros™ jsou potaženy jedinečným TPU filmem s dlouhou životností, který zabraňuje rozkladu materiálu působením vlhkosti. Vodorovné panely vytvářejí 3D povrch, který příjemně podpírá hlavu. Multifunkční miniventil umožňuje snadné nafouknutí, vypuštění a jemné doladění. Prémiový polštář s horním dílem z peří pro pohodlný spánekLehký a pevný vzduchový vak z TPURozdílně seříznuté přepážky umožňují maximální loft (nadýchanost) peří.Technické materiály pro lehký a výkonný polštářMultifunkční miniventil umožňuje snadné nafouknutí, vypuštění a jemné doladění.Lze skladovat a přepravovat v kompaktním obale z materiálu 20DMateriál:100% nylon, Primární plnicí materiál: kachní peří (Min. 85% peří), Vak: 100% TPU

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868097593
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Rozměr výška (cm) 12. Rozměr šířka (cm) 28. Rozměr délka (cm) 42. Hmotnost 95.000g.  . . . . . . . . .
Polštář Aeros Down Pillow Regular Grey (barva šedá)
Polštář Aeros Down Pillow Large Grey (barva šedá)
1567