Ponožkoboty SKINNERS 2.0 CARMINE Červená XXS

1450 

Ponožkoboty SKINNERS 2.0 CARMINE Červená XXS od známého výrobce SKINNERS je u nás za bezkonkurenční cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Ponožkoboty SKINNERS 2.0 CARMINE Červená XXS – nyní zakoupíte od 1450 Kč.

Katalogové číslo: 8594190391908 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Ponožkoboty SKINNERS 2.0 CARMINE Červená XXS od značky se skvělou pověstí SKINNERS . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.


JAK VYBRAT SPRÁVNOU VELIKOST?
Pokud už máš doma jedny Skinnersky tak prosím zpozorni! Skinners 2.0 mají jinou tabulku velikostí, než předešlá verze. A pokud ještě doma žádné Skinnersky nemáš a trochu také váháš s velikostí, tak mrkni na náš návod jak si nohu změřit a společně to určitě trefíme. Běžně to vychází na stejnou velikost, kterou normálně nosíš, ale abychom si byli jisti, tak to pro jistotu přeměříme.
Jak nohu změřit? Jednoduše ji dej ke zdi a změř, jak dlouhou loď máš v centimetrech a srovnej s tabulkou. Změř vzdálenost od zdi po nejdelší část prstů a máš výsledek. Co se nadměrku týče, tak u Skinners ho nedoporučujeme. Ponožkobota by měla sednout jako ponožka, jinak je možný, že si budeš zakopávat o špičku, nebo naopak mačkat prsty, takže pokud možno, vybírej přesně podle nohy. A teď už jednoduše z tabulky vyčteš, která velikosti je pro tvoji nohu ta pravá. Tabulka udává maximální velikosti chodidla v cm. Tzn. pokud máš velikost nohy 26,5 cm tvoje výsledná velikost bude M (41-42), která je do 27cm. 

Posláním ponožkobot je poskytnout ti kompaktní a přitom ochrannou obuv pro sport a cestování bez veškerého objemu a tíhy běžné obuvi. Je to obuv, která se snadno používá, přepravuje a udržuje, aniž bys musel obětovat pohodlí, funkčnost, nebo bezpečí. Jedná se o produkt, který se přizpůsobí tvému tělu, aktivuje každý sval a šlachu a nechá tvoje nohy dělat svou práci. Nechá tě zkrátka pohybovat se bez omezení. Díky kompaktní velikosti a pocitu „druhé kůže“ je Skinners ideální obuv pro sport (krátké běhy, cvičení, jóga, vodní sporty) a funguje stejně dobře jako pár záložních bot (cestování, kempování, turistika, cyklistika).
VYUŽITÍ PONOŽKOBOT
Běžná chůze a turistika – Protáhni se a aktivuj nohy! Ponožkoboty se přizpůsobí tvému tělu, aktivují každý sval a šlachu a nechají tvoje nohy dělat svou práci.
Běhaní – Obohať svůj trénink (doporučeno na měkké půdě) důkladnou aktivací všech svalů a šlach nohou! Jeden běh ve Skinners ti dá zcela nové chápání mechaniky nohou.
Vodní sporty – Protiskluzové a střihu odolné podešve ti dodají perfektní úchop, a to i ve vlhkých podmínkách, a pomáhají udržet nohy v bezpečí i v blízkosti ostrých korálů.
Cvičení a posilování – Bezešvé ponožkoboty s nulovou propustností jsou ideální pro vnitřní použití a podporují přirozené držení těla při dřepech, deadliftech a dalších cvičeních.
Cestování – Desetihodinový let nebo cesta autobusem mohou být pro tvoje nohy náročné – uvězněné v botách jednoduše proto, že je nemůžeš sundat kvůli studené, špinavé zemi nebo nepříjemnému zápachu. Zkus raději Skinners!

 

Informace o produktu

  • Značka: SKINNERS
  • EAN: 8594190391908
  • Další vlastnosti: Barva Červená. Velikost XXS. Hmotnost 270.000g.  . . . . . . . . .
Ponožkoboty SKINNERS 2.0 CARMINE Červená XXS
Ponožkoboty SKINNERS 2.0 CARMINE Červená XXS
1450