Povlak na polštář Aeros Pillow Case Traveller Navy Blue (barva Navy modrá)

569 

Povlak na polštář Aeros Pillow Case Traveller Navy Blue (barva Navy modrá) od dodavatele se skvělou pověstí Sea to Summit je momentálně za bezkonkurenční cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Povlak na polštář Aeros Pillow Case Traveller Navy Blue (barva Navy modrá) momentálně k dispozici za 569 Kč.

Katalogové číslo: 9327868097265 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Povlak na polštář Aeros Pillow Case Traveller Navy Blue (barva Navy modrá) od spolehlivého výrobce Sea to Summit je momentálně za bezkonkurenční cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete.

Povlak na polštář, který sedí na naše Aeros™ Pillows. Snadno ho vyperete a pokud do něj vložite náhradní oblečení nebo péřovou bundu, můžete ho využít pro vytvoření minimalistického polštáře. Přestože všechny naše polštáře lze prát v pračce (se zavřeným ventilem), někteří z nás stále dávají přednost tradičnímu řešení. Svůj polštář Aeros™ snadno povléknete a uzavřere díky 20cm skrytému zipu. Aby povlečený polštář během noci nesklouzával z matrace, je spodní materiál povlaku kompatibilní s uchycením na suchý zip, které bude od poloviny roku 2019 dodáváno s každou matrací. Rychlé a snadné sejmutí za účelem vypráníVzduchový vak lze vyjmout díky 20 cm, skrytému zipuVytvořte si svůj vlastní minimalistický polštář vložením náhradního oblečení do povlakuZip je skrytý, aby vás při spánku netlačilMateriál:Svrchní materiál: 100% polyester, Základna: 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868097265
  • Další vlastnosti: Barva Modrá. Hmotnost 35.000g.  . . . . . . . . .
Povlak na polštář Aeros Pillow Case Traveller Navy Blue (barva Navy modrá)
Povlak na polštář Aeros Pillow Case Traveller Navy Blue (barva Navy modrá)
569