Předstan Outwell Nordic Coast Annexe Sleep

6959 

Předstan Outwell Nordic Coast Annexe Sleep značky Outwell jde u nás právě teď pořídit výhodně. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Předstan Outwell Nordic Coast Annexe Sleep – nyní pořídíte za super cenu 6959 Kč.

Katalogové číslo: 5709388079527 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Předstan Outwell Nordic Coast Annexe Sleep od skvělého výrobce Outwell . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Předstan pro karavan Nordic Coast Annexe Sleep je ideální pro dovolenou s přáteli či s rodinou. Jednoduchým připevněním ke karavanu předstan vytvoří ložnici, která vám zajistí ubytování až pro 3 další osoby.Jedná se o přídavnou část k předstanu Outwell Pebble.Snadno čistitelné PVC kolem základny každé markýzy chrání tkaninu před skvrnami od deště, půdy a oděrem od štěrku.Outwell Rear Ventilation System nabízí flexibilní možnosti regulace vnitřní teploty a čerstvého vzduchu. Outtex® 3000 s vysokou hustotou:  je odolný, kvalitní, 100% polyester, který splňuje klíčová očekávání pro tkaniny, které jsou ideální pro běžné kempování. Je nehořlavý a má PU-nátěr, který poskytuje hydrostatické vodotěsné hodnocení. Podlepené švy: Mimořádná ochrana ve všech švech, páska zajišťuje, aby se voda nedostala dovnitř stanu.Systém závěsného bodu: Připevňuje vnitřky přepínače přes závěsný bod, který je přichycen ke stanu pro sílu a bezpečnost. Kabelový vstupní bod: Část se zipem, který umožňuje síťový přívod do stanu.Přenosná taška: Taška s popruhy pro přepravu zabaleného stanu na krátké vzdálenosti.Sleep Comfort 2 People: Definujeme naše stany komfortním spaním – průmyslový standard umožňuje 60 cm na osobu v každé ložnici – víme, že to nestačí a s příchodem airbeds jsme se rozhodli, že komfort pro spaní Outwell je 70-80 cm na osobu. 

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388079527
  • Další vlastnosti: Materiál Polyester. Materiál podlážky Polyethylen. Rozměr výška (cm) 180. Rozměr šířka (cm) 220. Rozměr délka (cm) 230. Hmotnost (g) 10000. Sbalené rozměry – výška (cm) 70. Sbalené rozměry – šířka (cm) 30. Odolnost vodního sloupce (mm) 10000. Hmotnost 10000.000g. . . . .
Předstan Outwell Nordic Coast Annexe Sleep
Předstan Outwell Nordic Coast Annexe Sleep
6959