Předstan Vango Airhub Hexaway II Low Cloud Grey

27390 

Předstan Vango Airhub Hexaway II Low Cloud Grey od skvělého a známého výrobce Vango . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Předstan Vango Airhub Hexaway II Low Cloud Grey aktuálně výhodně za 27390 Kč.

Katalogové číslo: 5023519017029 Kategorie: Štítek:

Popis

Předstan Vango Airhub Hexaway II Low Cloud Grey od výrobce s mnohaletou tradicí Vango je pro vás pro vás právě dnes v akci. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze.

Nafukovací stan typu AirBeam®  – postavíte jej velmi rychle za pomoci přibalené nafukovací pumpy.Sentinel Pro – extrémně voduvzdorná a odolná tkanina Sentinel Pro je o 245% pevnější než Sentinel Active. Je zároveň vybavena i naší novou technologií ColourLok™, která zamezuje blednutí látky vlivem záření UV.Nový systém z AirSpeed® ventilů navržený pro Vango nafukovat AirBeams s ještě menším úsilím.NOVINKA Systém SkyTrack® – upevňovací systém, jehož pomocí můžete pověsit doplňky jako například osvětlení či kabely, nebo dokonce další doplňky.Reflexní prvky – snadné vidění i za zhoršených světelných podmínek.Nastavitelná fixace bodů.PVC okna pro maximální osvětlení a skvělou viditelnost.Průzračná okna Diamond Clear se síťovinou – zaručují maximální světlo a zároveň umožňují proudění vzduchu v předstanu a tím zvyšuje ventilaci.Stropní okna – stropní umístění zajistí během dne více světla a v noci vám umožní pozorovat hvězdy.Propojovací tunel se dvěma vchody – pro pohodlný přístup do přední nebo zadní části vašeho vozu.Samonosný propojovací tunel – pokud se rozhodnete odjet na celodenní výlet, tunel jednoduše odsunete.Nadměrný obal – široký otvor obalu usnadní balení vašeho předstanu. Nový design zahrnuje také kompresní popruhy, díky nímž zredukujete celkový objem sbaleného předstanu.Silné, odolné kolíky vhodné do většiny typů půdy.Četné možnosti připojení – k připojení můžete využít přednastavené 6mm lišty, svrchní popruhy přes auto, střešní nosiče, nebo rukáv na systém Pole & Clamp.Vybavení předstanů AirAway® k obytným vozům zahrnuje – připevněnou 6 mm lištu, svrchní popruhy na auto, nástavce na střešní nosič, obal na pruty a spony, ocelové kolíky do hornaté půdy a palici s transportním obalem, transportní obal EasyPack a dvoucestnou pumpu s transportním obalem.Výška auta: 180 – 210 cm.

 

Informace o produktu

  • Značka: Vango
  • EAN: 5023519017029
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Materiál Polyester. Rozměr výška (cm) 185. Rozměr výška (cm) 240. Rozměr šířka (cm) 330. Rozměr délka (cm) 390. Hmotnost (g) 20350. Hmotnost 20350.000g. . . . . . .
Předstan Vango Airhub Hexaway II Low Cloud Grey
Předstan Vango Airhub Hexaway II Low Cloud Grey
27390