Přenosný elektrický gril CADAC E-Braai – Petrol

6387 

Přenosný elektrický gril CADAC E-Braai – Petrol od této přední společnosti CADAC – zboží můžete právě teď pořídit za super cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Přenosný elektrický gril CADAC E-Braai – Petrol – nyní pořídíte za super cenu 6387 Kč.

Katalogové číslo: 6001773117388 Kategorie: , Štítek:

Popis

Přenosný elektrický gril CADAC E-Braai – Petrol od výrobce CADAC . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Objevte chuť
2,3kW topná spirála zajišťuje rychlé zahřátí. Odnímatelný skleněný prstenec chrání spirálu před vařícím tukem. Díky automatickému nastavení teploty grilu můžete přesně nastavit požadovanou teplotu. Teplota se neměří jako obvykle pod poklicí, ale ze samotného roštu.
Teplotu v grilu E Braai lze nastavit v rozmezí 70 až 270 stupňů, takže je vhodný i pro pomalé vaření.
Vyjímatelnou misku na tuk lze mýt v myčce nádobí a snadno se čistí. Čtyři větrací otvory v kopuli zajišťují dobrou cirkulaci vzduchu a rovnoměrné rozložení tepla.
E Braai se dodává se stojanem na příslušenství, grilovacím roštem s keramickým povrchem GreenGrill a kopulí. Pro ještě více možností nabízíme volitelné příslušenství, jako je BBQ/Plancha a kámen na pizzu.

Elektrický gril (ø 40 cm)
Automatické nastavení teploty grilu pro přesné nastavení teploty grilování
Elektrická 2,3KW topná spirála pro rychlé zahřátí
Vyjímatelná pánev na tuk Easy Clean, kterou lze mýt v myčce nádobí
Kopule se zavěsí na gril a slouží jako čelní sklo
Přenosná taška je součástí balení
Včetně stojanu na příslušenství, grilovací desky a kopule

 

Informace o produktu

  • Značka: CADAC
  • EAN: 6001773117388
  • Další vlastnosti: Rozměr výška (cm) 35,5. Rozměr hloubka (cm) 44,5. Rozměr šířka (cm) 48. Hmotnost (g) 8000.  . . . . . . . . .
Přenosný elektrický gril CADAC E-Braai - Petrol
Přenosný elektrický gril CADAC E-Braai – Petrol
6387