Přenosný plynový gril CADAC Citi Chef 40 FS – Šedý

6608 

Přenosný plynový gril CADAC Citi Chef 40 FS – Šedý od kvalitní společnosti CADAC je nyní k dostání výhodně za super cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. Přenosný plynový gril CADAC Citi Chef 40 FS – Šedý na našich stránkách za 6608 Kč.

Katalogové číslo: 6001773114356 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Přenosný plynový gril CADAC Citi Chef 40 FS – Šedý od známé značky CADAC lze u nás nakoupit za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě.

Citi Chef 40 FS je moderní a všestranný gril. Tento plynový gril na nožičkách je k dispozici ve 2 barvách: černé a křemenně šedé. Stejně jako ostatní grily Citi Chef i Citi Chef 40 FS upoutá pozornost na vaší terase, balkoně nebo zahradě. Nohy jsou vyrobeny z odolného dřeva kaučukovníku.
Citi Chef 40 FS se snadno čistí díky vyjímatelné smaltované nádobě na tuk. Tuto pánev na tuk lze mýt v myčce nádobí.
Černé postranní stolky s háčky na zavěšení lze snadno odejmout a kompaktně uložit. Zásobník na koření nabízí prostor pro přívod plynu, např. pro Trio Power Pak nebo Dual Power Pak.
Citi Chef 40 FS se dodává s podstavcem na hrnce, grilovací mřížkou a kopulí s teploměrem. Grilovací rošt GreenGrill má keramický povlak pro zdravější pečení. Díky integrovanému rozptylovači tepla bude váš rošt rovnoměrně zahříván po celé ploše a poskytne optimální výsledky grilování.
Citi Chef 40 FS lze používat také s mnoha volitelnými doplňky, jako je pánev na paellu, kámen na pizzu nebo BBQ Plancha, které poskytují nekonečné možnosti vaření.

Trendy plynový gril s dřevěnými nohami (ø 40 cm)
Odnímatelné postranní stolky s háčky na zavěšení
Automatické zapalování
Snadné čištění díky vyjímatelné misce na tuk
Víko lze zavěsit na stranu jako čelní sklo
Včetně podstavce na hrnec, grilovací mřížky a kopule s teploměrem

 

Informace o produktu

  • Značka: CADAC
  • EAN: 6001773114356
  • Další vlastnosti: Spotřeba plynu g/h 196. Rozměr výška (cm) 95. Rozměr hloubka (cm) 45,5. Rozměr šířka (cm) 72. Hmotnost (g) 12000. Průměrný tlak za provozu (mBar) 28-37. . . . . . . . .
Přenosný plynový gril CADAC Citi Chef 40 FS - Šedý
Přenosný plynový gril CADAC Citi Chef 40 FS – Šedý
6608