Přístřešek na hamaku Hammock Ultralight Tarp 15D

3759 

Přístřešek na hamaku Hammock Ultralight Tarp 15D od tohoto předního výrobce Sea to Summit , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Přístřešek na hamaku Hammock Ultralight Tarp 15D na našich stránkách za 3759 Kč.

Katalogové číslo: 9327868067220 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Přístřešek na hamaku Hammock Ultralight Tarp 15D od skvělého a známého výrobce Sea to Summit je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

Lehký a skladný přístřešek na hamaku (Hammock Tarp) vás ochrání před deštěm i větrem. Minimalistický design se zužuje směrem ke koncům, kde se zužuje i hamaka. Na jedné straně má jeden kotvící bod a po jeho upevnění vznikne pod přístřeškem dostatek prostoru, abyste si mohli uvařit, zatímco sedíte v hamace. Dva kotvící body na opačné straně mohou být připevněny blízko u země pro ochranu před převládajícím deštěm a větrem. Ultra-Sil™ Nano™ 15D Nylon pro vysokou pevnost materiáluDva kotvící body na jedné straně pro ochranu před převládajícím deštěm a větrem.5 kotvících bodů Hypalon, všechny udrží špičku trekingové holeSpeciálně navržený pro všechny, kdo leží v hamace v mírném úhlu, který zajišťuje pohodlnější polohuMateriál:nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868067220
  • Další vlastnosti: Barva Modrá. Hmotnost 350.000g.  . . . . . . . . .
Přístřešek na hamaku Hammock Ultralight Tarp 15D
Přístřešek na hamaku Hammock Ultralight Tarp 15D
3759