Pružná vložka do spacáku pro dvě osoby Expander Liner – Double (Rectangular) Navy Blue (barva Navy modrá)

1349 

Pružná vložka do spacáku pro dvě osoby Expander Liner – Double (Rectangular) Navy Blue (barva Navy modrá) zboží dodává Sea to Summit , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Skvělý produkt s garancí kvality. Pružná vložka do spacáku pro dvě osoby Expander Liner – Double (Rectangular) Navy Blue (barva Navy modrá) ve slevě pouze nyní za 1349 Kč.

Katalogové číslo: 9327868041893 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Pružná vložka do spacáku pro dvě osoby Expander Liner – Double (Rectangular) Navy Blue (barva Navy modrá) od tohoto výrobce Sea to Summit . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Pořidťe se tento produkt bezpečně online.

Pružná vložka do spacáku Expander je vyrobena ze splétaného polyesterového a bavlněného vlákna, které je velice pružné a teplejší než běžná bavlna. Pružná vložka se přizpůsobuje vašim pohybům ve spánku, čímž výrazně zvyšuje pohodlí. Antimikrobiální úprava pomáhá bojovat proti mikroorganismům a prodlužuje životnost vložky a spacáku. Z vložky ji nevymyjete ani při praní v pračce. Tato antimikrobiální úprava nevyužívá nano částice a je registrována u Agentury pro ochranu životního prostředí (EPA) v USA, díky její účinnsti a šetrnosti se používá se v mnoha nemocnicích. Kvalitní pružný úplet, který natáhnete až na dvojnásobek jeho šířky.Spaní v této vložce je luxusním a pohodlným zážitkemProdlužuje životnost spacích pytlů tím, že je udržuje v čistotěAnti-Micro™biální úprava udržuje vložku do spacáku čistou a bez zápachuZesílené švy s dvojitým založenímSnadná údržba, lze prát v pračceMateriál:Vložka do spacáku: 65% polyester, 30% bavlna , úložný obal: 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868041893
  • Další vlastnosti: Barva Modrá. Rozměr šířka (cm) 160. Rozměr délka (cm) 185. Hmotnost (g) 500. Hmotnost 500.000g.  . . . . . . . . .
Pružná vložka do spacáku pro dvě osoby Expander Liner - Double (Rectangular) Navy Blue (barva Navy modrá)
Pružná vložka do spacáku pro dvě osoby Expander Liner – Double (Rectangular) Navy Blue (barva Navy modrá)
1349