Reproduktory AXTON ATC26-DUC pro Fiat Ducato

4199 

Reproduktory AXTON ATC26-DUC pro Fiat Ducato od známé značky . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. Reproduktory AXTON ATC26-DUC pro Fiat Ducato – zboží máme ted u nás za 4199 Kč.

Katalogové číslo: 24134 Kategorie: Štítek:

Popis

Reproduktory AXTON ATC26-DUC pro Fiat Ducato od známé společnosti . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny.

Zvuk ve vozidle lze často výrazně zlepšit výměnou originálních reproduktorů za lepší komponentní systém. Již téměř 20 let jsou komponentní systémy AXTON jednoduchým a ekonomickým řešením vylepšení zvuku, které vám výrazně zkvalitní poslech hudby.Se svým systémem ATC26-DUC vyvinul AXTON reproduktory speciálně pro obytné vozy FIAT Ducato. Jedná se o 2 pásmový komponentní systém, jehož akustické vlastnosti, snadná instalace a připojení Plug’N’Play byly navrženy konkrétně pro použití v modelu Ducato.Středobasový reproduktor systému ATC26-DUC má – stejně jako všechny modely řady ATC – vysoce kvalitní polypropylenovou membránu, která zajišťuje nízké zabarvení a rovnoměrnou frekvenční odezvu. Zavěšení membrány v rámu z nitrilového kaučuku NBR a středicí prvek z materiálu Nomex zajišťují excelentní dynamiku, vysokou odolnost a dlouhou životnost.25 mm výškový reproduktor vyniká lineární frekvenční odezvou přes 20 kHz a díky neodymovým magnetům má minimální zkreslení i při vysokém akustickém tlaku. Velmi ploše zkonstruovaný výškový reproduktor je vybaven inline výhybkou na jednoduchou instalaci v různých verzích FIATU Ducato.Zjednodušená je také instalace basového reproduktoru: koš je vybaven frekvenční výhybkou 12 dB/oct a ze zadní strany také montážním kroužkem, určeným speciálně pro model Ducato.Konektory výškového i basového reproduktoru jsou navrženy speciálně pro FIAT Ducato a umožňují přímé připojení („Plug and Play“) k originálním konektorům ve vozidle. Systémové komponenty ATC26-DUC výrazně zkracují dobu nutnou k instalaci: podle konkrétní verze vozidla, varianty obložení, sloupku a zručnosti montéra zabere instalace asi 30 – 60 minut.Systém je zárukou rychlé instalace a optimální kvality zvuku. Akustické vlastnosti byly přímo vyvinuty pro modely Ducato a ATC26-DUC vás tak snadno přesvědčí svým výjimečně homogenním, prostorovým a transparentním zvukem, který rozhodně není v této cenové třídě obvyklý. Klíčové vlastnosti AXTON ATC26-DUCSpecifický, 2 pásmový komponentní systém pro vozidla založená na modelu FIAT DucatoBasový reproduktor se stroncium-feritovým magnetem, polypropylenová membrána s optimalizovanou rezonancí, rám z nitrilového kaučuku (NBR), středicí prvek z NomexuVýškový reproduktor s 25 mm kalotou a ferrofluidovým chlazením s neodymovým magnetemKompaktní inline výhybka pro výškový reproduktor se strmostí 12 dB/oct a pro basový reproduktor výhybka se strmostí 12 dB/oct umístěna přímo v koši středobasového reproduktoru.Konektor Plug’N’Play přímo pro FIAT DucatoPřehled kompatibility s vozidlyModelTypModelový rokFIAT Ducato III250/2512006 > 2011FIAT Ducato III EURO 5250/2512011 >Citroën Jumper II250/250D/250L2006 >Peugeot Boxer II250/2512006 >Technické údajeFrekvenční rozsah: 60 Hz – 25 kHzNominální impedance: 4 OhmyCitlivost 1W/1m: 91 dBNominální výkon: 120W RMSMaximální výkon: 160WInstalační návod CZ

 

Informace o produktu

  • Značka:
  • EAN: 24134
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Reproduktory AXTON ATC26-DUC pro Fiat Ducato
Reproduktory AXTON ATC26-DUC pro Fiat Ducato
4199