Robens Keswick T6

960 

Robens Keswick T6 od výrobce s dobrým jménem ROBENS – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Robens Keswick T6 právě nyní za bezkonkurenční cenu 960 Kč.

Katalogové číslo: 5709388090515 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Robens Keswick T6 od známého dodavatele ROBENS jde u nás právě teď pořídit výhodně. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Spolehlivý pojistný systém z nerez oceli s šroubovacím uzávěremVysoce kvalitní wolframová špice pro stabilitu v každém terénuErgonomická rukojeť EVA pro pohodlné a bezpečné uchopeníŠroubovací košOdnímatelná měkká opora zápěstíVčetně brašnyGumové nožičky jsou dodávány s chodícími hůlkami, které zabraňují sklouznutí a snižují hluk při projíždění tvrdých povrchů, jako je kámen nebo silnice Gumové nožičky by měly být odstraněny, aby bylo možné použít wolframovou špičku při chůzi na měkkých površích, jako je lesní půda, rašeliniště, tráva a sníh, nebo při vyžadování podpory na zledovatělých cestách. Pro zabránění ponoření se do měkkých povrchů by se měl použít koš na vycházkovou hůl.

 

Informace o produktu

  • Značka: ROBENS
  • EAN: 5709388090515
  • Další vlastnosti: Rozměr balení 66 cm. Hmotnost (g) 505/set. Rozměr Up to 135 cm. Hmotnost 505.000g.  . . . . . . . . .
Robens Keswick T6
Robens Keswick T6
960