Ruffwear Gnawt-a-Rock™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá

622 

Ruffwear Gnawt-a-Rock™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá od společnosti RUFFWEAR je k dostání výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Ruffwear Gnawt-a-Rock™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá právě nyní za skvělou cenu 622 Kč.

Katalogové číslo: 748960024147 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Ruffwear Gnawt-a-Rock™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá od značky RUFFWEAR – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Vypadá to jako kus obsidiánu z lávových proudů, ale je to Gnawt-a-Rock! Tato odolná házecí hračka je inspirována přírodním sopečným sklem, které vzniká rychle chladnoucí lávou z tichomořských severozápadních sopek. Na rozdíl od Obsidiánu je Gnawt-a-Rock vyroben z přírodního latexového kaučuku s broušeným povrchem. Jeho nepravidelný tvar vytváří nepravidelný odraz s kapsičkou na pamlsky jako odměnu.
Je součástí kolekce hraček Pacific Gnaw-west inspirované sídlem společnosti Ruffwear, městem Bend ve státě Oregon, a jeho přírodou.
Hračky jsou navrženy tak, aby byly interaktivní – je to prostě větší zábava. Ačkoli hračky vyhovují různým stylům hry, psi mohou být mazaní a odhodlaní žvýkači, proto doporučujeme hraní pod dohledem. Pokud se jakákoli část hračky uvolní nebo oddělí, hračku zlikvidujte.

Odolné proti rozkousání.
Do snadno čistitelné vnitřní kapsy můžete vložit palmsky.
Velikost vhodná pro větší psy.
Vyrobeno z přírodního latoxového kaučuku – obnovitelného a udržitelného zdroje.

Pokyny k péči:

Lze mýt v myčce nádobí v horním stojanu.
Sušení na vzduchu.

 

Informace o produktu

  • Značka: RUFFWEAR
  • EAN: 748960024147
  • Další vlastnosti: Rozměr výška (cm) 11,68. Rozměr šířka (cm) 11,18. Rozměr délka (cm) 11,18. Barva Modrá. Hmotnost 385.000g.  . . . . . . . . .
Ruffwear Gnawt-a-Rock™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá
Ruffwear Gnawt-a-Rock™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá
622