Ruffwear Gourdo™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá S

550 

Ruffwear Gourdo™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá S od společnosti se zárukou kvality RUFFWEAR je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupujte bezpečně online. Ruffwear Gourdo™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá S levně za cenu 550 Kč.

Katalogové číslo: 748960163464 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Ruffwear Gourdo™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá S od skvělého a známého výrobce RUFFWEAR je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Gumová hračka Gourdo je určena pro interaktivní hru, od přetahování až po házení, tato odolná gumová hračka zvládne vše. Díky šňůrce z lana s kernmantlem ji lze snadno házet a zvedat, přičemž se vyhnete gumovému konci od slin. Hračky jsou navrženy tak, aby byly interaktivní – je to prostě větší zábava.
Ačkoli hračky vyhovují různým stylům hry, psi mohou být mazaní a odhodlaní žvýkači, proto doporučujeme hraní pod dohledem. Pokud se jakákoli část hračky uvolní nebo oddělí, hračku zlikvidujte.

Rukojeť z provazu usnadňuje házení na velké vzdálenosti.
Hračka masírující dásně.
Vyrobeno z přírodního kaučuku – obnovitelného a udržitelného zdroje.
Materiál: Přírodní latexový kaučuk. 11 mm polypropylenový kernmantlový provaz.

Pokyny k péči:

Lze mýt v myčce nádobí v horním stojanu.
Sušení na vzduchu.

 

Informace o produktu

  • Značka: RUFFWEAR
  • EAN: 748960163464
  • Další vlastnosti: Rozměr výška (cm) 6,05. Rozměr šířka (cm) 7,62. Rozměr délka (cm) 20,32. Barva Modrá. Velikost S. Hmotnost 136.000g. . . . . . . . .
Ruffwear Gourdo™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá S
Ruffwear Gourdo™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá S
550