Ruffwear Huckama™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá

688 

Ruffwear Huckama™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá od výrobce s dlouholetou historií RUFFWEAR lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online. Ruffwear Huckama™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá právě nyní za 688 Kč.

Katalogové číslo: 748960153632 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Ruffwear Huckama™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá od společnosti s předním postavením na trhu RUFFWEAR lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za nízké ceny.

Tato odolná, interaktivní hračka udržuje psy v napětí díky nepravidelnému skákání a kutálení. Do duté konstrukce se dá vložit krmivo pro odměny a při házení vzduchem píská. Vyrobeno z udržitelného přírodního latexového kaučuku, který je obnovitelným zdrojem. Naše hračky jsou navrženy tak, aby byly interaktivní – je to prostě větší zábava.
Přestože naše hračky vyhovují různým stylům hry, psi mohou být mazaní a odhodlaní žvýkači, proto doporučujeme hru pod dohledem. Pokud se některá část hračky uvolní nebo oddělí, hračku odneste a zlikvidujte.

Odolné proti rozkousání.
Velikost vhodná pro větší psy.
Vyrobeno z přírodního latexového kaučuku – obnovitelného a udržitelného zdroje.

Pokyny k péči:

Lze mýt v myčce nádobí v horním stojanu.
Sušení na vzduchu.

 

Informace o produktu

  • Značka: RUFFWEAR
  • EAN: 748960153632
  • Další vlastnosti: Rozměr výška (cm) 8,89. Rozměr šířka (cm) 8,89. Rozměr délka (cm) 8,89. Barva Modrá. Hmotnost 249.000g.  . . . . . . . . .
Ruffwear Huckama™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá
Ruffwear Huckama™ Odolná hračka z přírodního latexového kaučuku Modrá
688