Ruffwear Hydro Plane™ Látkový disk Šedá, Zelená M

768 

Ruffwear Hydro Plane™ Látkový disk Šedá, Zelená M od známé značky RUFFWEAR je k získání právě teď u nás za super cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Ruffwear Hydro Plane™ Látkový disk Šedá, Zelená M – zboží máme ted u nás za 768 Kč.

Katalogové číslo: 748960410933 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Ruffwear Hydro Plane™ Látkový disk Šedá, Zelená M od známé značky RUFFWEAR , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupujte bezpečně online.

Pro psy, jejichž vášeň pro aportování nezná mezí, je určen pontonový Hydro Plane, který se pohybuje vysoko na sněhu i na vodě a poskytuje celoroční výkon. Psi, kteří se učí aportovat, si mohou díky měkké konstrukci vybudovat jistotu. Konstrukce s nadrozměrným kroužkem se snadno zvedá a může dokonce inspirovat ke hře na přetahování, takže se skvěle hodí k výcviku a cvičení a všestranně se s ním zabavíte.

Pěnový talíř plave na hladině vody pro lepší viditelnost.
Měkká konstrukce je šetrná k zubům a dásním psa.
Flexibilní konstrukce udržuje svůj tvar.
Velký rozměr, takže je snadno viditelný a snadno se zvedá.
Materiál: 1000 denier směs nylonu a polyesteru. Lem: 30 mm kulatá pěna PE.

Pokyny k péči:

Ruční mytí.
Jemný prací prostředek.
Sušit na vzduchu.

 

Informace o produktu

  • Značka: RUFFWEAR
  • EAN: 748960410933
  • Další vlastnosti: Rozměr výška (cm) 3,51. Rozměr šířka (cm) 30,48. Rozměr délka (cm) 30,48. Barva Šedá, Zelená. Velikost M. Hmotnost 68.000g. . . . . . . . .
Ruffwear Hydro Plane™ Látkový disk Šedá
Ruffwear Hydro Plane™ Látkový disk Šedá, Zelená M
768