Ruffwear Just-a-Cinch™ Vodítko pro psy Šedá

1313 

Ruffwear Just-a-Cinch™ Vodítko pro psy Šedá od známého dodavatele RUFFWEAR jde u nás právě teď pořídit výhodně. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. Ruffwear Just-a-Cinch™ Vodítko pro psy Šedá , produkt koupíte ted u nás za 1313 Kč.

Katalogové číslo: 748960756550 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Ruffwear Just-a-Cinch™ Vodítko pro psy Šedá od značky s dobrým jménem RUFFWEAR je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

"Obojek" se vytvoří tak, že se koncová smyčka nasadí na hlavu psa a pomocí silikonové zarážky udrží na místě. Tím vznikne spolehlivé vodítko, díky čemuž odpadá nutnost připínání na samostatný obojek. Skvěle se hodí pro psy, kteří tahají nebo pro spontánní procházky, výcvik a výlety. Reflexní lano udržuje lidi i psy vidět za zhoršených světelných podmínek.

Konstrukce vodítka Cinch nabízí univerzální uchycení a bezpečné spojení.
Silikonová zarážka se snadno nastavuje, aby co nejlépe seděla.
Silné, pružné a reflexní lano.
Praktické poutko na příslušenství.
Pohodlná, snadno uchopitelná rukojeť.
Materiál: 11 mm polypropylenové lano s kernmantlem. Nerezový O-kroužek. Silikonová zátka. Rukojeť: 100% nylonový trubkový popruh.

Pokyny k péči: 

Ruční mytí.
Jemný prací prostředek.
Sušit na vzduchu.

 

Informace o produktu

  • Značka: RUFFWEAR
  • EAN: 748960756550
  • Další vlastnosti: Rozměr výška (cm) 1,09. Rozměr šířka (cm) 1,09. Rozměr délka (cm) 203. Barva Šedá. Hmotnost 136.000g.  . . . . . . . . .
Ruffwear Just-a-Cinch™ Vodítko pro psy Šedá
Ruffwear Just-a-Cinch™ Vodítko pro psy Šedá
1313