Ruffwear Pacific Loop™ Interaktivní hračka pro psy Šedá, Zelená

866 

Ruffwear Pacific Loop™ Interaktivní hračka pro psy Šedá, Zelená od spolehlivého výrobce RUFFWEAR je právě nyní na našich stránkách v akci. Udělejte si radost nákupem u nás online. Ruffwear Pacific Loop™ Interaktivní hračka pro psy Šedá, Zelená právě nyní za 866 Kč.

Katalogové číslo: 748960192242 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Ruffwear Pacific Loop™ Interaktivní hračka pro psy Šedá, Zelená od skvělé a známé značky RUFFWEAR lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

Hračka, která motivuje a odměňuje psy při výcviku. Dvě úchytky udržují ruce mimo psí tlamu a přetahovací podložku, což umožňuje odměňující interakci při přetahování. Je vyrobena tak, aby vydržela každodenní používání, a potěší nejen psy, ale každého pejskaře, který zjistí, že není nic zábavnějšího než stará dobrá hra na přetahování. Naše hračky jsou navrženy tak, aby byly interaktivní – je to prostě větší zábava.
Ačkoli naše hračky vyhovují různým herním stylům, psi mohou být mazaní a odhodlaní žvýkači, proto doporučujeme hru pod dohledem. Pokud se jakákoli část hračky uvolní nebo oddělí, hračku odneste a vyhoďte.

Uprostřed umístěná přetahovací pomůcka podporuje souhru mezi psem a pejskařem.
Široce posazené rukojeti vytvářejí prostor mezi rukama a tlamou psa.
Oděruvzdorné materiály.
Pěnový materiál s plovoucí hmotou.

Materiál:

Nylonové popruhy. 8 mm polypropylenové kernmantlové lano.
Nylon 1680 denier s polyuretanovou úpravou.
Pěna s uzavřenými buňkami.

Pokyny o péči:

Ruční mytí.
Jemný prací prostředek.
Sušit na vzduchu.

 

Informace o produktu

  • Značka: RUFFWEAR
  • EAN: 748960192242
  • Další vlastnosti: Rozměr výška (cm) 5,72. Rozměr šířka (cm) 11,99. Rozměr délka (cm) 51,99. Barva Šedá, Zelená. Hmotnost 181.000g.  . . . . . . . . .
Ruffwear Pacific Loop™ Interaktivní hračka pro psy Šedá
Ruffwear Pacific Loop™ Interaktivní hračka pro psy Šedá, Zelená
866