Rychlovarná konvice MW-80

519 

Rychlovarná konvice MW-80 od společnosti s výborným jménem Mestic lze pořídit u nás za příznivou cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Rychlovarná konvice MW-80 nyní za 519 Kč.

Popis

Rychlovarná konvice MW-80 od skvělé značky Mestic je právě teď u nás za super cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny.

Vychutnejte si šálek dobrého čaje k snídani s touto konvicí Mestic. Tato kempingová konvice je vybavena ergonomickou rukojetí a díky svému elegantnímu krytu působí moderním dojmem. Pouzdro je vybaveno kontrolkou, která vám ukáže, zda je zapnutá, nebo vypnutá. Jakmile se voda uvaří, konvice se automaticky vypne. Model je vybaven ochranou proti vyvaření: topné těleso se automaticky vypne, pokud v zásobníku není voda.
Klíčové vlastnosti

Automatické vypnutí po uvaření vody
Ochrana proti vyvaření a vyschnutí
Světelná kontrolka
Ukazatel hladiny vody
Příkon: 500 W
Kapacita: 1 litr
Napětí: 220V – 240V
Konvice pro použití v kempu

Většina kempů nabízí možnost odběru elektřiny, ale množství ampérů je často omezené. Nízký příkon, který konvice Mestic využívá, z ní proto činí ideální konvici pro kempování. S touto konvicí připravíte šálek čaje pro celou rodinu během chvilky. Až se večer začne ochlazovat, vychutnejte si společně u karavanu nebo obytného vozu lahodný horký nápoj!
S konvicí Mestic snadno uvaříte vodu na horký nápoj nebo připravíte polévku. Ideální model pro použití v kempu! S touto konvicí budete v kempu využívat stejných vymožeností, na jaké jste zvyklí doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: Mestic
  • EAN: 8712757442577
  • Další vlastnosti: Materiál Nerezová ocel. Elektrický výkon (W) 500. Objem (l) 1. Napětí (V) 230.  . . . . . . . . .
Rychlovarná konvice MW-80
Rychlovarná konvice MW-80
519