Rychlovarná konvice MWC-120

715 

Rychlovarná konvice MWC-120 od známého dodavatele Mestic je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Rychlovarná konvice MWC-120 právě nyní za 715 Kč.

Popis

Rychlovarná konvice MWC-120 od našeho předního výrobce Mestic , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Vychutnejte si šálek dobrého čaje k snídani s touto konvicí od společnosti Mestic. Tato kempingová konvice je vybavena ergonomickou rukojetí a díky svému elegantnímu krytu působí moderním dojmem. Pouzdro je vybaveno kontrolkou, která vám ukáže, zda je zapnutá, nebo vypnutá. Jakmile se voda uvaří, konvice se automaticky vypne. Model je vybaven ochranou proti vyvaření: topné těleso se automaticky vypne, pokud v zásobníku není voda.
Klíčové vlastnosti

Automatické vypnutí po uvaření vody
Ochrana proti vyvaření a vyschnutí
Světelná kontrolka
Ukazatel stavu naplnění
Příkon: 800 W
Kapacita: 0,8 litru
Napětí: 220V – 240V
Konvice pro použití v kempu

Většina kempů nabízí možnost odběru elektřiny, ale množství ampérů je často omezené. Nízký příkon, který konvice Mestic využívá, z ní proto činí ideální konvici pro kempování. S touto konvicí připravíte šálek čaje pro celou rodinu během chvilky. Až se večer začne ochlazovat, vychutnejte si společně u karavanu nebo obytného vozu lahodný horký nápoj!
S konvicí Mestic snadno uvaříte vodu na horký nápoj nebo připravíte polévku. Ideální model pro použití v kempu! S touto konvicí budete v kempu využívat stejných vymožeností, na jaké jste zvyklí doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: Mestic
  • EAN: 8712757442591
  • Další vlastnosti: Materiál Nerezová ocel. Elektrický výkon (W) 800. Objem (l) 0,8. Napětí (V) 230.  . . . . . . . . .
Rychlovarná konvice MWC-120
Rychlovarná konvice MWC-120
715