Rychlovarná konvice MWC-150

763 

Rychlovarná konvice MWC-150 od tohoto skvělého výrobce Mestic je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Rychlovarná konvice MWC-150 aktuálně za 763 Kč.

Popis

Rychlovarná konvice MWC-150 od této přední společnosti Mestic je k dostátní teď u nás za super cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Snídaně není úplná bez šálku čaje jako přílohy. Nerezová rychlovarná konvice Mestic MWC-150 rychle uvaří dostatek vody na naplnění hrnce pro celou rodinu. Tento model má prostorný objem 1,5 litru, takže můžete nalévat a nalévat znovu. Konvice je bezdrátová, takže ji můžete snadno sejmout z podstavce a naplnit šálky. Má také světelný indikátor, takže uvidíte, kdy je zapnutá. Po uvaření vody se konvice automaticky vypne. Navíc je spodní deska plně otočná (o 360°), což znamená, že rychlovarnou konvici Mestic MWC-150 můžete odložit do libovolné polohy. S touto kempingovou konvicí si s sebou přinesete veškeré pohodlí z domova.
Hlavní vlastnosti

Automaticky se vypíná
Ochrana proti vyvaření a vysušení
Světelná kontrolka
Ukazatel hladiny vody
Příkon: 1000 W
Kapacita: 1,5 litru
Rychlovarná konvice č. 1 pro kempování

Ve většině kempů můžete odebírat proud na zvoleném stanovišti, počet ampérů, které máte k dispozici, je však obvykle omezený. Proto je rychlovarná konvice Mestic MWC-150 ideální pro použití v kempu. Tento model má kapacitu 1000 wattů, takže si můžete snadno uvařit konvici čaje, aniž byste se museli obávat přetížení obvodu. Rychlovarná konvice má ergonomickou rukojeť a díky plášti z nerezové oceli má moderní a elegantní design. Je také vybavena ochranou proti vyvaření a vysušení. Jinými slovy, topné těleso se automaticky vypne, pokud zásobník vyschne.
Vychutnejte si lahodný šálek čaje k snídani nebo za chladného večera. Nerezová rychlovarná konvice Mestic MWC-150 je ideálním modelem pro použití při kempování. S touto bezdrátovou rychlovarnou konvicí si můžete užívat pohodlí, na které jste zvyklí doma.

 

Informace o produktu

  • Značka: Mestic
  • EAN: 8712757459827
  • Další vlastnosti: Materiál Nerezová ocel. Elektrický výkon (W) 1000. Objem (l) 1,5. Napětí (V) 230.  . . . . . . . . .
Rychlovarná konvice MWC-150
Rychlovarná konvice MWC-150
763