Sada nádobí a příborů DeltaLight Camp Set 2.2 (2 mugs, 2 Bowls, 2 Delta Cutlery Sets)

783 

Sada nádobí a příborů DeltaLight Camp Set 2.2 (2 mugs, 2 Bowls, 2 Delta Cutlery Sets) od tohoto předního výrobce Sea to Summit je k dostání výhodně. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení. Sada nádobí a příborů DeltaLight Camp Set 2.2 (2 mugs, 2 Bowls, 2 Delta Cutlery Sets) , zboží pořídíte ted u nás za 783 Kč.

Katalogové číslo: 9327868120482 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Sada nádobí a příborů DeltaLight Camp Set 2.2 (2 mugs, 2 Bowls, 2 Delta Cutlery Sets) od naší známé značky Sea to Summit lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Tyto sady nádobí pro dvě osoby obsahují misky DeltaLight Bowls, hrnky Insul mugs a sady příborů Delta Cutlery Sets, které jsou navrženy tak, aby se vešly do přiloženého pouzdra a aby se daly uložit v hrnci Alpha Pot 2.7L. Nádobí a příbory řady Delta jsou vyrobeny z polypropylenu vyztuženého sklolaminátem a neobsahují BPA. Jsou odolné, lehké, snadno omyvatelné, lze je mýt v myčce a jsou bezpečné pro použití v mikrovlnné troubě. Hrnky DeltaLight Insul se příjemně drží a dodávají se s odnímatelnými silikonovými víčky a snadno čistitelnými termoobaly. Jsou chytře navrženy tak, aby se daly skládat do sebe a aby se vešly do misek DeltaLight™ Bowls a hrnců AlphaPots™. Naše sada příborů Delta obsahuje nůž, vidličku a lžíci a vejde se do misek DeltaLight Bowls. Nůž je z jedné strany vroubkovaný pro snadné krájení a z druhé hladký pro snadné roztírání. Multifunkční karabina spojuje sadu příborů dohromady a lze ji použít také k zavěšení příborů. Misky DeltaLight mají dostatečně velký objem a díky zakřivení bočních stěn jsou dokonale kompatibilní s lžící Delta, což vám umožní sníst obsah misky do posledního sousta.

Lehký, odolný a snadný na údržbu
Potravinářský materiál, který lze dát do mikrovlnné trouby a mýt v myčce. Neobsahuje BPA.
Dodává se s lehkým nylonovým pouzdrem
Dvoubarevné provedení sady umožňuje snadnou identifikaci
Příbory Delta lze uložit do misek DeltaLight a speciálně zakřivená lžíce umožní sníst obsah misky do posledního sousta.
Hrnek i miska jsou dostatečně objemné
Odměřovací stupnice na vnitřní stěně hrnků
Celou sadu lze skladovat v hrncích Alpha a Sigma Pot 2.7L
NEJLEPŠÍ POUŽITÍ: Jednodenní výlety, kempování, pikniky, plachtění, 4WD Touring, vícedenní výlety na kole, vícedenní přechody hor.

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868120482
  • Další vlastnosti: Barva Modrá. Hmotnost 418.000g.  . . . . . . . . .
Sada nádobí a příborů DeltaLight Camp Set 2.2 (2 mugs
Sada nádobí a příborů DeltaLight Camp Set 2.2 (2 mugs, 2 Bowls, 2 Delta Cutlery Sets)
783