Sada příborů Titanium Cutlery Set 3pc (nůž, vidlička a lžička)

783 

Sada příborů Titanium Cutlery Set 3pc (nůž, vidlička a lžička) od našeho známého výrobce Sea to Summit lze pořídit u nás za skvělou cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Sada příborů Titanium Cutlery Set 3pc (nůž, vidlička a lžička) – nyní pořídíte od 783 Kč.

Katalogové číslo: 9327868013029 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Sada příborů Titanium Cutlery Set 3pc (nůž, vidlička a lžička) od této skvělé značky Sea to Summit , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Titan zůstává prvotřídním materiálem pro výrobu kempingových příborů, protože jim dodává mimořádnou odolnost. Naše příbory z titanu jsou velmi pevné a nezlomí se ani když se záhadným způsobem dostanou na dno vašeho batohu. Titan je lehký a zároveň neuvěřitelně pevný, je zdravotně nezávadný, vysoce odolný proti korozi a vydrží déle než jeho ekvivalent vyrobený ze slitiny. Tato sada obsahuje nůž, vidličku, lžíci a karabinu, která udří všechny 3 příbory pohromadě. Velmi lehký a pevnýVyrobeno ze 100 % titanuEloxovaný povrchMateriál:100% Titan

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868013029
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Hmotnost 40.000g.  . . . . . . . . .
Sada příborů Titanium Cutlery Set 3pc (nůž
Sada příborů Titanium Cutlery Set 3pc (nůž, vidlička a lžička)
783