Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Rectangular (obdélníkový tar) Large

2319 

Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Rectangular (obdélníkový tar) Large od známé značky Sea to Summit je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online. Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Rectangular (obdélníkový tar) Large ve skvělé akci za 2319 Kč.

Katalogové číslo: 9327868096428 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Rectangular (obdélníkový tar) Large od společnosti s výborným jménem Sea to Summit je k sehnání u nás za skvělou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Camp Mat™ S.I. Rectangular je o něco širší než tato matrace v klasickém mumiovém tvaru.
Tato odolná a pohodlná matrace je vyrobena z polyesteru 75D, který jí dodává pevnost a odolnost vůči oděru. Camp Mat™ S.I. Rectangular je 3,8 cm vysoká a tím dostatečně pohodlná. Vysoká hodnota tepelného koeficientu 4,0 znamená, že ji můžete používat po celý rok. Konstrukce Delta™ Core-V™Spodní i vrchní část vyrobena z robustního a odolného polyesteru 75D s protlačovaným laminátovaným TPUMalá vertikální jádra Delta™ Cores™ v oblastech, které přichází do styku s tělem (ramena, boky a nohy) vás udrží v tepleVětší vertikální jádra Delta™ Cores™ v oblastech, které nepřijdou do styku s tělem snižují hmotnost a objem matraceMatrace je 3,8 cm vysokáMultifunkční ventil umožňuje rychlé nafouknutíVelký obdélníkový tvarMateriál:Matrace: 100% polyester s TPU laminací; Ventil 100% TPU; Izolace 100% Polyuretanová pěna; obal: 100% polyester

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868096428
  • Další vlastnosti: Barva Zelená. Materiál Polyester. Materiál Polyuretan. Rozměr výška (cm) 3,8. Rozměr šířka (cm) 64. Rozměr délka (cm) 201. Hmotnost 1180.000g. . . . . . . .
Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Rectangular (obdélníkový tar) Regular Wide
Samonafukovací matrace Camp Mat Self Inflating Rectangular (obdélníkový tar) Large
2319