Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Regular

2399 

Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Regular od známého dodavatele Sea to Summit lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Regular levně za cenu 2399 Kč.

Katalogové číslo: 9327868066971 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Regular od známé společnosti Sea to Summit – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online.

Lehká a skladná pro minimalistické výlety. Naše Ultra light S.I. Sleeping Mat je určena pro všechny turisty, kteří hledají ultralehké samonafukovací pěnové matrace. Tepelný koeficient 2,6 poskytuje izolaci potřebnou během teplejších měsíců, zatímco přítomnost paměťové pěny znamená, že se nemusíte na konci náročného dne vysilovat dlouhotrvajícím nafukováním matrace. Je to také jediná matrace z našich samonafukovacích matrací, která se vyrabí i ve velikosti XS aby se snadno vešla do vašeho ultralehkého batohu. Všechny naše samonafukovací matrace jsou vybaveny jedinečným multifunkčním jednocestným ventilem, navrženým speciálně pro samonafukovací matrace. Rozlučte se s bojováním proti opětovnému nafukování matrace při pokusu o její sbalení.

Konstrukce Delta™ Core-V™
Protiskluzový potisk zespodu matrace pomůže udržet matraci na místě i v případě, že musíte spát ve svahu.
Na horní i spodní straně je použit lehký materiál 30D polyester s protlačovanou laminací TPU
Malá vertikální jádra Delta™ Cores™ v oblastech, které přichází do styku s tělem (ramena, boky a nohy) vás udrží v teple
Větší vertikální jádra Delta™ Cores™ v oblastech, které nepřijdou do styku s tělem snižují hmotnost a objem matrace
Tepelný koeficient (R-value) 2,6

Materiál:
Matrace: 100% nylon, Ventil 100% TPU, Izolace: 100% polyuretanová pěna, obal 100% nylonRozměry: 183 cm x 51 cm x 2,5 cmRozměry po sbalení: ø11 x 24 cm

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868066971
  • Další vlastnosti: Barva Oranžová. Rozměr výška (cm) 2,5. Rozměr šířka (cm) 51. Rozměr délka (cm) 183. Hmotnost 550.000g.  . . . . . . . . .
Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Regular
Samonafukovací matrace UltraLight Self Inflating Mat Regular
2399