Silwy magnetická sklenice 2 ks // Tritan Fialová

569 

Silwy magnetická sklenice 2 ks // Tritan Fialová od této značky Silwy . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Získejte kvalitní zboží online a ušetřete si čas i peníze. Silwy magnetická sklenice 2 ks // Tritan Fialová ve skvělé akci za 569 Kč.

Katalogové číslo: 27774_800 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Silwy magnetická sklenice 2 ks // Tritan Fialová od dodavatele s dlouholetou historií Silwy , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny.

Ve spodní části sklenic se nachází silný magnet, který funguje jako opačný pól k magnetické podložce. Díky vrstvě gelu podložky přilnou na téměř všechny hladké povrchy a magnety pevně zafixují sklenici. Podložky nabízí bezproblémové opláchnutí, které lze použít znovu. Nepostradatelný společník navržený speciálně pro karavany, lodě nebo plachty.
Značka Silwy již získala německé ocenění za inovaci v kategorii Cestování.
Barevné, nerozbitné a stabilní multiflexibilní sklenice na pití jsou vyrobeny z nejkvalitnějších plastů – na první pohled sklenice vypadají jako skleněné.
Sklenice můžete použít na teplé i studené nápoje, které dobře izolují.

Vysoce kvalitní polykarbonát
Bez BPA
Magnet integrovaný do dna vč. magnetické podložky
Vhodné do myčky

Obsah balení:

2x magnetická sklenice 0,25 l
2x magnetická podložka

 

Informace o produktu

  • Značka: Silwy
  • EAN: 27774_800
  • Další vlastnosti: Materiál Polykarbonát. Rozměr výška (cm) 10. Rozměr šířka (cm) 8,2. Sbalené rozměry – výška (cm) 9. Sbalené rozměry – šířka (cm) 23,4. Sbalené rozměry – délka (cm) 9. Barva Fialová. . . . . . . .
Silwy magnetická sklenice 2 ks // Tritan Fialová
Silwy magnetická sklenice 2 ks // Tritan Fialová
569