Silwy magnetická sklenice 6 ks // Vicebarevné // Tritan

1594 

Silwy magnetická sklenice 6 ks // Vicebarevné // Tritan od výrobce se skvělou pověstí Silwy je momentálně ve výhodné akci. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. Silwy magnetická sklenice 6 ks // Vicebarevné // Tritan momentálně v akci za 1594 Kč.

Katalogové číslo: 4260439970633 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Silwy magnetická sklenice 6 ks // Vicebarevné // Tritan od skvělého výrobce Silwy je k dostátní teď u nás za super cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Ve spodní části sklenic se nachází silný magnet, který funguje jako opačný pól k magnetické podložce. Díky vrstvě gelu podložky přilnou na téměř všechny hladké povrchy a magnety pevně zafixují sklenici. Podložky nabízí bezproblémové opláchnutí, které lze použít znovu. Nepostradatelný společník navržený speciálně pro karavany, lodě nebo plachty.
Značka Silwy již získala německé ocenění za inovaci v kategorii Cestování.
Barevné, nerozbitné a stabilní multiflexibilní sklenice na pití jsou vyrobeny z nejkvalitnějších plastů – na první pohled sklenice vypadají jako skleněné.
Sklenice můžete použít na teplé i studené nápoje, které dobře izolují.

Vysoce kvalitní polykarbonát
Bez BPA
Magnet integrovaný do dna vč. magnetické podložky
Vhodné do myčky

Obsah balení:

6x magnetická sklenice 0,25 l
6x magnetická podložka

 

Informace o produktu

  • Značka: Silwy
  • EAN: 4260439970633
  • Další vlastnosti: Barva Černá. Barva Modrá. Barva Fialová. Barva Zelená. Barva Červená. Barva Žlutá. Materiál Polykarbonát. Rozměr výška (cm) 10. Rozměr šířka (cm) 8,2. Sbalené rozměry – výška (cm) 21,9. Sbalené rozměry – šířka (cm) 29. Sbalené rozměry – délka (cm) 9,2. . .
Silwy magnetická sklenice 6 ks // Vicebarevné // Tritan
Silwy magnetická sklenice 6 ks // Vicebarevné // Tritan
1594